Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem cringe tablókép...

Csak szerintem cringe tablóképet beállítani facebook vagy insta profilképnek?

Figyelt kérdés
Olyan mintha nem lenne élete az illetőnek csak a suli...

2022. okt. 1. 14:06
A kérdező szavazást indított:
Én nem állítanám be, mert gáz.
Én nem állítanám be, mert tablóképek szarok.
Beállítanám/Jelenleg a tablóképem a profilom
41 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól sikerült kép, miért ne?
2022. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Mert cringe. Olyan mintha a kommunizmusban lennénk és full munkaalapú társadalomban élnénk ami itt az iskola, nincs az embernek privát élete, nem készül sehol se róla kép csak a suliban. Vicc 😂😂😂
2022. okt. 1. 14:09
 3/38 A kérdező kommentje:

Persze ez az én véleményem, nem akarok offenzív lenni. Számomra cringe. Inkább deffenzív próbálok lenni ebből a szempontból.

Semmi bajom nincs aki ezt választja, de én nem, engem picit kiakaszt de érdekel más véleménye is.

2022. okt. 1. 14:10
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

Rólad készült? Igen. Tetszik? Igen: akkro tedd ki, naésakkor? nem: ne tedd ki.

Szerintem ennyire egyszerű, bár profilképnek inkább egy téged legjobban jellemző rólad készült fotót "kéne" berakni... De mint fent írtam, tök mindegy, tetszik tetszik, ha nem, akkor nem.

2022. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
66%
Tanulj meg magyarul. Nem tudod, mi az anyanyelveden a cringe?
2022. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
91%

"Olyan mintha a kommunizmusban lennénk és full munkaalapú társadalomban élnénk ami itt az iskola, nincs az embernek privát élete, nem készül sehol se róla kép csak a suliban. Vicc"


Mi érezteti veled azt, hogy szoializmusban élsz? (kevered a kettőt) Nincs privát életed? Hogyhogy? Nem tudom elhinni. Az iskolában laksz, vagy mi? Miért ne készülne rólad fotó a sulin kívül? barátaiddal nem fotószkodsz?

2022. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
87%
le se szarom
2022. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
95%
nekem kép sincs kint, annyira érdekel a Facebook kb
2022. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a gondolkodásmódod a cringe. Sebaj, majd kinövöd.
2022. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tettem ki, de nem gondolom, hogy gáz, ha valaki igen. És nekem egyáltalán nem az jön le, hogy nincs élete az iskolán kívül. Nyilván ő is tud magáról bármikor csinálni egy képet, de a tablóképet (jó esetben) profi csinálja, szóval ha jól sikerül és tetszik neki, miért ne rakhatná ki. Nekem egyedül az fura kicsit, ha évekig az marad a profilképe, pedig közben már rég más élethelyzetben van.
2022. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!