Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell instagramon...

Hosszúhajú kérdése:

Hogyan kell instagramon történeteket csinálni? nem a profilkép körül hanem a fényképek fölött?

Figyelt kérdés
nagyon kezdetleges a tudásom. azt már tudom hogyan kell olyan történetet csinálni, ami a profilkép körül kering. . de azt még nem, hogy mi a neve annak a sok körnek ami a fényképek felett van és bármennyi lehet belőle, és hogyan kell őket csinálni. igen, vicces hogy nem tudom de sosem kell használnom a netet csak az emilcímem, így ami azon túlmegy az nekem már ismeretlen. ja, laptopot használok telómódban és úgy töltök fel képeket - ha esetleg ez számít....

#történet #insta #Instagram #instatörténet
2021. máj. 15. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Instagram storynak hívják. Írd be YouTubera és keress tutorialokat.
2021. máj. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem azokra gondolsz amiket azt hiszem highlightnak neveznek. Ha megosztottal valamit a tortenetedben, akkor azt el tudod menteni, igy kesobb is visszanezheto, ez az amire gondolsz szerintem.
2021. máj. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Küldök egy videót is, bár kicsit túlmagyarázza, valójában az egész pár másodperc :)

[link]

2021. máj. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!!!!


az a baj hogy az én telómódomon kicsit máshogy néz ki a képernyő.

két lehetőségem van a feltöltésre. ha a fényképező ikonra kattintok, egyből megjelennek a fényképeim és akkor történetet töltök fel. a másik ikon a plusz jel. ha arra kattintok, szintén egyből megjelennek a fényképeim és akkor fényképet töltök fel. magyarul nem ad nekem választást erre a highlight-ra mert bármire kattintok máris a saját mappámat kínálja feltöltésre. olyat hogy highlight - ki se ír :( mit tegyek?

2021. máj. 15. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Leírom a lépéseket, bár én még nem próbáltam laptopon telómódban instázni, nem különbözhet sokban a telótól :D

1. - feltöltesz egy történetet

2. - ha megnézed a saját történeted, alul lesznek ikonok (megosztás helye, facebook, fókusz, továbbiak) itt a fókuszra kattintasz (a fókusz az a highlight), és kiadja hogy "fókuszba helyezés"

3. - rányomsz a + jelre (alatta ott van, hogy "új") -> kiírja hogy "új összefoglaló", itt adnod kell egy nevet az összefoglalónak, azután csak megnyomod a hozzáadás gombot és kész van

Remélem tudtam segíteni, ha valami kérdésedvan nyugodtan írj :)

2021. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5. nagyon köszönöm hogy ilyen szépen érthetően leírtad!

feltöltöttem egy törit és figyeltem miközben néztem hogy mi van, milyen ikon, de semmi nem volt. csak hangerő, és három pötty, amire ha rákattintok felajánlja hogy töröljem a törit. elakadtam :(

2021. máj. 15. 17:29
 7/10 anonim válasza:
Pedig látszódnia kéne, de lehet akkor még nem töltődött fel mikor megnézted, kell neki kb 20mp hogy feltöltse. És akkor rakattintasz és alul ott kellene lennie, hogy megosztás fbn, fókuszba helyezés, stb. A sztorikat tudod hol lehet megnézni ugye?
2021. máj. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
úgy szoktam megnézni a sztorikat hogy én is ugyanúgy rákattintok a profilomra mint más, aki megnézi - gondolom így kell. ?? azt tudom elképzelni hogy mivel a laptopomat használom telómódban ezért más a cucc. azt hallottam egyébként hogy a laptopon is lehet állítani hogy melyik telefon telómódjában használd a laptopot - ehhez hülye vagyok, én nem tudok választani, azt választom amelyikbe magától átáll. és ott tényleg minden ikonra kattintottam már, megnéztem a sztorimat óránként, de ebben a módban nem kínált fel semmit, csak a hangerőt, meg hogy töröljem. :( más is így nézi meg a saját sztoriját? - nem tudom mit hogy kell, ezekre mind magamtól jövök rá idővel - lehet hogy nem is így kéne?
2021. máj. 22. 16:41
 9/10 anonim válasza:
Sajnos ilyennel még nem találkoztam, lehet laptopon ez nem is látszik. Próbálj youtube videokat nézni, vagy beírni hogy instagram phone mode on laptop meg ilyesmik :(
2021. máj. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm! sajnos igen. az lesz, azért kiírtam ezt a highlight kérdést itt a gyakorin ( ezúttal megnevezve ) - hátha.
2021. máj. 23. 04:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!