Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha olyan lenne a foglalkozásod...

Ha olyan lenne a foglalkozásod, amellyel nyugdíjas korodban is foglalkozhatsz, te dolgoznál vele tovább?

Figyelt kérdés
Például orvos, ügyvéd, boltos, stb. Vagy mondjuk mezőgazdasági munka
2022. okt. 4. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképpen dolgoznál, amíg egészségi állapotod engedi
Nem dolgoznál tovább, inkább pihennél vagy aktív társasági életet élnél
31 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Max napi 4-6 órában és/vagy otthonról. (Informatikus vagyok, technikailag megoldható lenne)
2022. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Most azt mondom, hogy igen, de kb heti 12-16 órában max. Persze ezt csak arra vonatkozik, ha nem szorulnék rá anyagilag.
2022. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mérnök voltam, szerettem meg érdekes volt, de most már lazítani akarok, a hobbijaimmal foglakozni, független lenni másoktól, élvezni az életet.
2022. okt. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Ha addig lejar a lakashitel akkor nem.

Kulonben fogok, es szerencsere nem megeröltető a foglalkozasom.

2022. okt. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagilag nem szorulnék rá, akkor eszembe sem jutna. Éppen elég egész életünkben dolgozni, legalább a nyugdíjas korunkat használjuk ki utazásra, pihenésre, családra.
2022. okt. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg én nyugdíjas koromra már úgy le leszek robbanva, hogy nem fogom már erőltetni a melót, örülök hogy luk lesz a fenekem.
2022. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Most vagyok 32, és kizárt hogy nyugdíjba menjek. Szeretnék de tudom hogy ez szürreális elképzelés. Remélem nem kerülök olyan állapotba, hogy ápolni kelljen, vagy addigra lesz legális önkéntes eutanázia itt is.
2022. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A hobbimnak fogok élni, amiről a munkám miatt le kellett mondanom, és azt ontani fogom magamból. El fogom vele árasztani az online világot.
2022. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha nagyon rossz anyagi helyzetben lennék.
2022. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!