Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa ha valakinek egy...

Furcsa ha valakinek egy élőbeli beszélgetés után elkezdek Messengeren írogatni?

Figyelt kérdés
Ha csak egyszer találkoztunk és akkor mondjuk együtt dolgoztunk és beszéltünk egész sokat. Zavaró lehet a másiknak ha utána meg Messengeren kezdek írni neki?
2022. okt. 5. 05:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyire mélyült el az a beszélgetés. Tud az ilyen creepy is lenni. Engem például zavarna legtöbb esetben.
2022. okt. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Mi okból írogatsz egyáltalán? Mit szeretnél tőle?
2022. okt. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mi a célod vele: barátkozás, szerelem, munka-közös téma/ügy miatt, vagy csak unalomból?
2022. okt. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, ha nem pióca az illető és venné a lapot, ha nem szeretnék vele beszélgeni. Miért ne írhatna rám, amíg azt normálisan, kulturáltan teszi?
2022. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég hamar kiderül, mert vagy simán elküld a francba, vagy letilt, vagy egyszerűen nem válaszol, ha zavarod.
2022. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem, ha azt rendesen teszi.
2022. dec. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!