Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktál csalni társasjátékokban?

Szoktál csalni társasjátékokban?

Figyelt kérdés
Miért igen vagy miért nem? Esetleg valami sokkal nagyobb dologban, mint egy családi társas, csaltál e már valaha?
2022. okt. 5. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Pusztán élvezem a játékot, nem fog összedőlni a világ ha nem én nyerek. Amúgy imádok társasozni.
2022. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Gyerekként rendszeresen csaltam mindegyikben, már annyira nem izgat, meg nem is nagyon van kivel játszani sem, úgyhogy nem.
2022. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Mindig unalmasnak tartottam barmilyen jatekban a csalas gondolatat. Ugy gyozni nem gyozelem. A bloff nem gaz, de a konkret csalas hulyeseg.
2022. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van egy bontatlam fedőnevekem képekkel 5000Ft pest
2022. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
nem
2022. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, de én legalább fel is merem vállalni.
2022. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na a sok idióta lepontozza azt akik nem csalnak. Ők biztos az életben is mindent csalással érnek el. Aki nem tud tisztességesen, csalás nélkül végigjátszani egy társasjátékot az gyenge jellemre vall. Szánalmas az ilyen. Kisgyerekeknél még elmegy, de felnőtt embernél gáz.
2022. okt. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
7# az a 3db 75%-os lepontozo egyetlenegy ember van mogotte, tobb accountot hasznalja egyszerre. Masik kerdesen is volt ez… az egy unatkozo lepontozo
2022. okt. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Értelmetlennek tartom, mert a játékoknak nem a győzelem a célja, hanem a szórakozás, önmagunk kipróbálása és a fejlődés.

2022. okt. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!