Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha valaki egy...

Szerintetek ha valaki egy hónapban egyszer 1-2 óra hosszára sem tud velem találkozni akkor nem vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés
2022. okt. 8. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy. Azért havi egy óra az nem egy nagy áldozat, szerintem ha valakinek fontos vagy, akkor ez nem kérdés, havi egy óra az semmi, ha valaki annyit sem tud megtenni...
2022. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Egyértelműen nem vagy fontos neki. Csak nem Fanniról beszélsz? :D
2022. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kólauborkával ***** válasza:
73%

???

Nekem van olzan barátom akivel 2 éve nem találkoztam, akkor is csak megcsináltam az áramát. Elötte 1 évig nem találkoztunk.

Nem gondolom, hogy értéktelennek gondol, egyszerüen mást és máshol csinálunk, majd ha összesodos az élet megint jót szórakozunk, addig csak a barátom aki messze van.

Aki egyszer kiérdemli a barátság jelzöt az nek ceszíti el ok nélkül. Az idö és távolság nálam nem ok.

2022. okt. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!