Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan tudod hogy jó az...

Honnan tudod hogy jó az angoltanárod?

Figyelt kérdés

Nem a legkönnyebb felsőfokú nyelvvizzgára készülök, ezért fontos, h jó legyen az oktató.

Ti ezt honnan tudjátok? Nem nagyon tudom belőli milyen technikára van szükségem, félek nem kis pénzt kiadni ha véletlen rossz a metódus


2022. okt. 9. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehonnan.
2022. okt. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy nem magyar, hanem angol/amerikai. Náluk jobban úgysem taníthatja meg senki.
2022. okt. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Az én tanárom nagyon jól ismerte az összes vizsgát, sok típusfeladata volt mindegyikre. Elején megmondta, hogy melyikre érdemes most menni, és direkt arra készültünk. Írásbeli feladatokat otthon oldottuk meg, aztán vele megbeszéltük, szóbelire nagyon sok tételt kidolgoztunk. Közben gyakoroltunk nyelvtant és konkrét mondatokat, szószerkezeteket, amivel jól lehet villogni levélírásnál. Szóval nekem az volt fontos, hogy célzottan arra a vizsgára készültünk elég keményen, nemcsak a nyelvet tanultuk.
2022. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 az hasznos, ha meg akarod tanulni a nyelvet, de felsőfokú nyelvvizsgára nem az kell, nem is feltétlenül elég.
2022. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én angol tanárom olyan jó volt, hogy általános iskola 5-7 osztályában megalapozta nálam a középfokú nyelvvizsgát. Aztán elkerültem másik iskolába és ott már semmi újat nem tudott nekem mondani a tanár. Középiskolában az első 1 évben szintén előrébb jártam a többiektől. Neki az volt a módszere, hogy minden órán 100 mondatot fordítottunk+ vettünk nyelvtani részeket is. Másnap pedig mindig kikérdezte az osztályt. En Angliában élek, tehát nagyon jól jött, hogy ilyen jól megtanított angolul.
2022. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem ilyen válaszokra lennék kívácsi, hanem aki már tapasztalt ebben, azóktól olyasmit, hogy mondjuk miből állt egy óra, milyen házikat adott fel, hogyan vezette le a az órai anyagot, stb.
2022. okt. 9. 10:21
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem ez volt a kérdés.
2022. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!