Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek nem lenne túl késő...

Nektek nem lenne túl késő angolozni 18:00-kor?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy esetleg fogadnátok-e fel angoltanárt (házhoz jön vagy ti mentek házhoz) 18:00 órára, vagy az már túl késő lenne.

2019. szept. 9. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem késő. Este 9-kor már az lenne, de a délután 6-kor?
2019. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Délután 6-ra jártam KRESZ-re egy másik városba, szóval nem hiszem, hogy ez gondot jelentene számomra.
2019. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nap van mögöttem.
2019. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egyéni vállalkozóként foglalkozom otthoni korrepetálással. Vannak jó páran, akik suli után edzésre mennek és hozzám simán jönnek este 8ra is.
2019. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem késő, neked lehet hogy az, én inkább korán nem szerettem és tudtam tanulni. Nem vagyunk egyformák
2019. szept. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jaa basszus nagyon félreértettem :D de ha a tanárnak jó és neked is akkor nem késő
2019. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az ilyet, már nem fog az agyam ilyen estefelé, sötétben. De ha csak ez van, akkor elfogadható.
2019. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem még este 10-kor is jó lenne, ha tanár még elvállal. Tanulni is mindig este/éjjel tanultam.
2019. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!