Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Nemrègiben balesetet szenvedtem, ahol egy fiatal (akit nem ismertem) meghallt. Èn viszonylag megúsztam. Testileg rendben vagyok. Egy ideig azt hittem, hogy lelkileg is. Kèrdezgettèk higy vagyok, ès mindig az volt a válaszom hogy jól. De ez nem igaz. Keveset alszom, akkor is sűrűn rèmálmaim vannak. Olyan pl hogy termèszeti katasztrófa törtènik, lezuhanok egy lengő hídról, tegnap este rámzuhant egy autó ès le kellett vágni az egyik lábam.


Gondolkoztam pszichológuson, de nincs rá pènzem, de mèg arra sincs merszem, hogy egy lelki segèlyt felhívjak. Tudom, hogy idióta vagyok, de az a legnagyobb hibàm, hogy ezeket a dolgokat mindig magamban tartom, egyedül akarom feldolgozni...


2022. okt. 10. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálom az esetedet. Nekem is nemrég volt autóbalesetem, hála Istennek nálunk mindenki jól megúszta, de az én autóm totál összetört, nem tudtam megcsinàltatni. De ez a mellékes.

Van online lelkisegély, lelkisegély chat címen találod meg, legalább írni próbálj nekik. De a legjobb pszichológus lenne, mert én a saját esetemet is hetekig emésztgettem/még most is tart/, te meg láttál egy szörnyű dolgot is emellett, szóval ez rettenetes. Ebben szakember tud a legjobban segíteni feldolgozni. Ha van tb-d, akkor mehetsz ingyenes pszichológushoz is a helyi kórházba. A házi orvosod tud erről bővebb információt mondani.

2022. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!