Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te milyen korosztályt raknál...

Te milyen korosztályt raknál rá (karikát) ezekre az animékre?

Figyelt kérdés

Vampire Knight

Lovely complex

Nana

Naruto+shipuden

Hell girl

Bleach

Milyen korosztálynak ajánlod minimum? és MIÉRT?

nekem egy kettőről más a véleményem.



#anime #korosztály #szerintem nem annyi kellene rá
2013. jún. 28. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Mindegyiket betiltanám :D
2013. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
68%
lényegtelen. 18-as karika: ''ha nem múltál el leszarod, ha elmúltál mégjobban''
2013. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Karikát:DD Te am nem a tegnapi animés levelezőtárs-kereső lány vagy? Mert ha igen, akkor nem válaszoltál a privire:D


Hát igazából nem korosztálytól függ, hanem értelemtől. Van mondanivalója mindegyiknek, de pl. én 14 évesen még nem voltam annyira értelmes, hogy a mondanivalójukat nézzem, csak az akció számított meg a karakterek(a karakterek most is fontosak még). De lehet, hogy más 14 éves megérti hogy mit akar a mondanivaló lenni. Ha magamból indulok ki, akkor egy minimum 16+os karikát kapna mindegyik:D

2013. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Tökmindegy, úgyse tartja be senki... Az animéket úgy fullosan beönteném betonba, hogy ne sugározzanak.

A korhatárosságról megvan a véleményem. A 16 éves már teljes lelki nyugalommal nézheti a gyilkolászást meg vérengzést (ami egy elmebeteg dolog), de a szexualitás, ami egy normális emberi tevékenység, az legyen tabu még két évig... Különben tényleg mindegy, másodiknál a pont...

2013. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Lovely complex 12+

többire 16+

Véres harcok ,Nana-ra pedig párkapcsolatos,szexes bonyodalmak miatt.

2013. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg pont hogy a Hollywoodi filmeket kéne betiltani. Agyatlanság egytől-egyig, néhány kivétellel, ráadásul kimossa az összes még megmaradt értelmet az emberek agyából. +Mindegyik egy kaptafára készül, és csak a pénz miatt(lásd hogy kifacsarták a Star Wars-t is) Viszont én még nem láttam olyan animét, amiből ne lehetne tanulni.

Így is lehet nézni a dolgokat, csak az emberek többsége nagyon az amerikai kultúra befolyása alatt áll, és csak más szemében veszi észre a szálkát...

2013. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
89%
Mert az animékkel is mi a gond? Jah, igen, a barátok közt, meg a többi szemét, legyen az magyar, vagy amerikai, beleértve ide a meséket is, az bezzeg rendben van.
2013. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
4. vagyok, és igazatok van, most, hogy mondjátok, az egész szennymédiát betiltanám. Mondjuk nálam az animék is ide tartoznak...
2013. jún. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
86%
Az animék közül láttál is valamit végig, teljesen, vagy csak jól esett 3-4 kép alapján eldönteni, hogy ez egy sz*r, és le van tudva. Én is így gondoltam korábban, mint te, de elkövettem azt a hibát, mint te, hogy akkor alkottam véleményt, amikor még a töredékét sem fedeztem fel ennek a világnak.
2013. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok :D

Igen animefan vagyok szóval nem fikázást kértem...

nem tudom..én a vampire knight-ot 12éves gyereknek is megengedném,najó attól függ menyire bírja a vért..de azért már 16+?

A nanát azt én is megtartanám 16+nak abban egyet értek.


narutot is levinném 12+ra(ha eddig nem volt az)

2013. jún. 28. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!