Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Covidról?

Mi a véleményetek a Covidról?

Figyelt kérdés

Én tegnap lettem pozitív 3 Pfizer után.

2 éve voltam először és most megint.

Nem veszélyes már nem?

Emlékszem akkor is fájt a hátam és most is nagyon nagyon.


2022. okt. 10. 11:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tudom hova rakni, csak az a fura számomra hogy oltatlanul, 0 kézfertőtlenítéssel eddig nem kaptam el.
2022. okt. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Egyes, olyat hallottal mar, hogy valaki eleve immunis valamire?
2022. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Igen, de akkor is fura hogy a környezetemben akik nem lettek beoltva, el se kapták
2022. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Psycho ***** válasza:
84%

A covid elleni oltás SOSEM a betegség elkapása ellen védett. Csökkenti a kockázatot, de nem 100%-os a védelem. Az oltás a SÚLYOS megbetegedés ellen védett. Persze lehet, hogy az sem 100%-os, és a média felkapja azokat az egyébként rettenetesen ritka eseteket, amikor oltás ellenére hal bele valaki, de ez az arány JÓVAL kisebb, mint az oltatlanok esetében.


A mostanit én - persze önkényesen és kicsit ironikusan - már csak covid lite-nak hívom. Szerencsére enyhébbek és gyorsabb lefutásúak a tünetek, plusz ha korábban már elkaptad, egy ramatyabb influenzánál szinte tuti, hogy nem lesz vészesebb. Ettől függetlenül mihamarabbi jobbulást!


#1: Egyre többet tudunk meg (többesszám alatt természetesen az ezen dolgozó kutatókat értem) a covidról, illetve a genetikai hátterünk, és a betegség összefüggéseiről. Igen, vannak olyan emberek, akik kvázi immunisak a covid ellen. Nekem is több ilyen ismerősöm van. Családon belül mindenki elkapta, folyamatosan covid betegek közelében voltak, mégsem fertőződtek meg. Genetikai oka van, nyertetek a lottón! :)

2022. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki világ járványról beszél. De szerencsére engem elkerült a Covid. És Covid oltást sem kaptam. Ennek ellenére, nem voltam Covidos! Ez hogy lehet? Talán azért nem kaptam el a Covidot, mert oltást sem kaptam.
2022. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

"Igen, de akkor is fura hogy a környezetemben akik nem lettek beoltva, el se kapták"


Nekem is van a családomban olyan, aki a mai napig nem kapta el, pedig folyamatosan emberek között dolgozott, külföldre járt rendszeresen munka miatt, a fia is volt covidos vele egy háztartásban, mégsem kapta el. Olyan ismerősöm is van, aki tipikus konteós tagadó, nem hajlandó maszkot sem hordani, és nem kapta el.


Furcsaságok mindig vannak, de ez nem az átlag. Az ismerőseim többsége elkapta már, volt aki többször is. volt aki nagyon beteg lett tőle, voltam temetésen is, volt akinek szinte semmi. Én pl 3-4 nap hőemelkedéssel lehoztam, de rá két hétre is le kellett feküdnöm, úgy elfáradtam egy fűnyírástól.

2022. okt. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Az hogy átvertek , de erre már tömegesen rádöbbennek , aki tájekozatlan naiv és benyalja a hisztériát ami egy üzlet annak vége .
2022. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hát de elkaptam és szarul vagyok.

Mivel vertek át?

2022. okt. 10. 13:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel vertek át?"


Biztosan a propaganda hitette el veled, hogy szarul vagy. Igazából nem is vagy. :)

2022. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok egyik “oldalon” sem, nem tudhatok semmit biztosra. De az fura, hogy a tv-ben azt mutatták eleinte, hogy az emberek esnek össze az utcán meg ilyenek. Ti láttátok ilyesmit?


Nem állítom, hogy nem veszélyes a vírus, de annyira az lenne ahogy beállították?

2022. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!