Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyereket csikizni kínzás?...

Gyereket csikizni kínzás? Trauma lehet később?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 13:52
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
22%

#49

Ennek a kérdésnek mi köze ahhoz, amit írtam? Szó se volt a 49-es válaszomban gyerekről, emberekről írtam.

Egyébként nincs, ha ennyire tudni szeretnéd. De vannak gyerekek a szűk családban. Mire szeretnél kilyukadni?

2022. okt. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
41%

Egy normális szakember nem röhög ki, akármilyen traumával mész oda, mert mindenki más, és mindenkinek más a trauma. Egyébként meg mindegy, milyen cselekvés, ha valakinek a kifejezett kérése ellenére folytatják, baromi traumatikus élmény tud lenni... csak sok "felnőtt" úgy van vele, hogy azt csinálom, amit akarok, a gyerek nem tudja, mit akar, mert x éves és hülye. Ugyanúgy tud bántalmazás lenni a csikizés, a taperolás, a túletetés, bármi, ami már a másiknak túl sok, kellemetlen.


Maga a csikizés amúgy nem feltétlen kínzás - azt kell nézni, hogy a gyerek ez élvezi-e, vagy már ordít, hogy hagyd abba, mert nem jó.

2022. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
79%

51, ja, csk azért kérdeztem, mert kissé túlvariálod a dolgot szerintem. Nem kell mindenféle előfeltételezéssel élni meg engedélyekre gondolni. Akinek van gyereke az tudja, hogy ez ennél sokkal egyszerűbb: a gyerek elmondja neki mi a jó és minem. A jó szülő pedig tudja, hogy ezt mikor kell figyelembe venni, de nem azért, mert úgy helyes vag yhelytelen, ez egyszerűen csak látszik és kész.

A barom szülő meg nem figyel, nem látja. Ő akkor sem fogja tudni ezt feldolgozni, ha elmondod neki, hogy a kéretlen közeledés nem jó dolog, meg akkor sem, ha agyerek az arcába sipítja, hogy "hagyd abba".


Persze nem rossz az amit írsz, ne érts félre, csupán majd ha lesz gyereked látni fogod, hogy ez ennél jóval egyszerűbb. Sőt, igazából a gyerek - mivel nem ismer se jogot, se törvényt - nem is nagoyn érti, ha körülményeskednek vele, hogy most szabd vagy nem szabad. De ez már kissé másik téma.

2022. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, a 10 évvel ezelőtti kérdésekben fel sem merült ilyen bullshit hogy valaki a csikizéstől szenvedett el traumát. Ma már meg ha egyáltalán fel mered hozni a csikizést nem úszod meg hogy valamelyik idióta ne hívjon téged szadista állatnak. Nem a világvége szerintem az ha pár percig röhögsz, ha valaki ennyit nem bír amúgy akkor hogy bír életben maradni?? Szerintem minden ember életében azért van nagyobb trauma a csikizésnél még gyerekként is.

Sebaj, a szép új világ hírnökei már dolgoznak azon hogy az alábbi klipp ne poén legyen:

https://www.youtube.com/shorts/2CB-MVls71U

2022. okt. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
4%
#54 Régen nyilvánosan szakítottak embereket félbe, nem volt ilyen hülyeség hogy minden ember egyenlő, ezért nem kéne kivégezni egymást, meg ezt túl horrorisztikus élőben végignézni. A végén még oda jutunk hogy valaki meglát egy kis vért aztán elájul! Hát mi lesz az ilyen emberekből!
2022. okt. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

55

Attól hogy nem akarsz félbe vágott embereket nézni még nem kell beteges végletekben gondolkozni. A végén tényleg az lesz hogy a szexet is betiltják és csak a lombik marad. Bár a fajtád ezt tekinti "haladásnak".

2022. okt. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!