Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi visz rá egy szülőt, hogy...

Mi visz rá egy szülőt, hogy megerőszakolja a gyerekét?

Figyelt kérdés

Az újságcikk olvasása közben gondolgodtam el azon, hogy hogy képes valaki így bánni a gyerekével?


[link]


Ráadásul a fiú csak 8 éves volt ekkor, meg se tudta védeni magát.



2021. jan. 27. 14:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Hatalom.
2021. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
95%
Az ilyen ember beteg, nem tudja ép ésszel átlátni a dolgokat, csak sajnos mindennek a szegény kisgyerek itta meg a levét, akinek majd ezzel a traumával kell együtt élnie.
2021. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%

Mi visz rá sok nőt, hogy megölje a gyerekét??!

Az sokkalta súlyosabb és szinte kétnaponta van egy-egy ilyen eset a híradókban.

2021. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
89%

"Mi visz rá sok nőt, hogy megölje a gyerekét??!"

Ez tényleg csak nőkre jellemző?

2021. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

A négyes ék igaza van. Igaz hogy nők is gyilkolnak de férfiak is ok meg többször is.

Sajnos ebben a világban élünk.

2021. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
szerintem mindkettő eset súlyos, kár azon versengeni melyik súlyosabb. De azt ne felejtsük el, hogy egy életre megbetegíti a gyerek lelkét egy ilyen dolog...nem tudom melyik a "jobb", a halál vagy ezzel együtt élni :( Szörnyű
2021. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
#3 Ha választanom kell, hogy öljenek meg, vagy megerőszakoljanak, én a halált választom.
2021. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%

#5:

A híradóban érdekes módon elég sokszor az van pedig, hogy nő öli meg a kisgyerekét.

2021. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%
7! azért ne legyél ebben olyan biztos! Én voltam a kapujában, hidd el hogy más dumálni róla mint bekopogtatni az ajtón!
2021. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%
Mert a férfi kényszeríti hogy ölje meg a nemkivánt kisgyereket. Többnyire 17-18 éves lányanyákat vesznek ra 30-as házas(azaz házasságtörő) férfiak hogy ily modon tünetessék el a viszony nyomát és ne kelljen gyerektartást fizetni. Nő magától soha nem tenne ilyet. Mindigb férfi befolyásolja aztán mossa kezeit.
2021. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!