Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Léteznek "jó" sorozatgyilkosok?

Léteznek "jó" sorozatgyilkosok?

Figyelt kérdés

A Dexter c. sorozatról jutott eszembe. Aki nem ismerné, nagy vonalakban arról szól, hogy Dexter, aki a rendőrségnél dolgozik, másodállásban sorozatgyilkos. Viszont nem ártatlan embereken éli ki a gyilkos hajlamait, hanem olyanokon, akik ártatlan embereket öltek meg, de a rendőrség valamilyen oknál fogva nem ítélte el őket. Amolyan "igazságosztó".


Engem egyébként is érdekelnek az ilyen témájú, valódi történetek, de a valóságban még nem hallottam hasonlót. Ismer valaki ilyen történetet?



2022. okt. 11. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
37%

Minden gyilkos igazságosztónak hiszi magát. Amikor megteszik azt ott helyesnek is tartják.


A youtube tele van olyanokkal akik életfogytosok, nehezen kapták el.


Kb mindnek a gyökere az, hogy a szülők eheztették verték mentális sérültek lettek. Mikozben teljesen ártatlan cuki gyerekek voltak.

Hitlert is verte a reszeg apja folyamat ő is azért lett csak deffektes.

2022. okt. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Criminal minds egyik részében volt egy gyilkos, aki zaklatókra és pedofilokra vadászott, akiket nem ítélt el a rendőrség. Sajnos rég láttam, így nem emlékszem már, melyikben volt ez.

A másik, aki eszembe jut, az Yagami Light a Death Note animéből, bár az ő jelleme igencsak eltorzul a sorozat folyamán. A rá vadászó rendőrök közül is többeket megöl, de alapvetően a bűnözők feletti kemény ítélkezését én helyeseltem. A téma engem is érdekel, de sajnos nem sok jó feldolgozását láttam.

2022. okt. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Elméletben elképzelhető lenne, hogy van ilyen, gyakorlatban nincs ilyenre esély.
2022. okt. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12%

#2:

A kérdező nem TV sorozatokra meg anime-karakterekre kíváncsi, hanem a valóságra, hogy a való életben van-e ilyen.

2022. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jól van ez így? ***** válasza:
100%

Pedrinho Matadort szokták Dexterhez hasonlónak mondani és ott van még Manuel Pardo aki Rolando Garcia-val bűnözőket ölt, de jónak egyiket sem mondanám és őket el is itélték.

[link]

[link]

2022. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont erről szól ez a videó:

https://www.youtube.com/watch?v=rgglDnEeWl0

2022. okt. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!