Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy üzletbe minden nap...

Ha egy üzletbe minden nap bemegyek és ugyanazt veszem egy idő után miért röhögnek rajtam az eladók?

Figyelt kérdés
2022. okt. 11. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Én ugyan nem mindennap, de a kenyérboltban ugyanígy mindig ugyanazt veszem.

De rajtam nem röhögnek, hanem már előre tudják, mit szeretnék, és nyúlnak érte, ill. kérdezik, az jó lesz-e. Meg mosolyogva köszöntenek, mint ismerős vevőt.

2022. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Azért mert bunkók
2022. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ha minden nap veszel egy felfújható kecskét, az tényleg mulatságos lehet.
2022. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Mert egy repetatív tökfilkónak tartanak, aki mintha egy előre készített program szerint élne.
2022. okt. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Honnan gondolod, hogy rajtad nevetnek?
2022. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Ez csak a fejedben képzeled, kerdező!

Van más miatt is szorongásod?

2022. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak beképzeled? De most már kíváncsi vagyok, hogy mi az.
2022. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha tényleg így van, akkor ostoba prosztók, ne foglalkozz velük.
2022. okt. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

#1: nálunk kb. ugyanez. :)

Már mikor sorbanállok, akkor intenek, hogy "van még durumcipó". :)

Sezrintem ez teljesen normális.

2022. okt. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Elmosolyodva egy 19 éves sztori jutott eszembe. 2003.ban az akkori párommal Jordániába utaztunk. Az arabok nem isznak alkoholt, de a szállodák "kantinjában" tartanak a turisták miatt. Sajnos egy iszonyatos dögkútszagú böfögés és fingás után jött a fosika, mert bezabáltam valamit. A Holttengerhez mentünk aznap, hát a sok seggtörléstől úgy fájt a valagam, mint egy rossz buuuzeránsnak, akinek megvolt a valagavatója. És vízipisztoly volt a pitschám. MIt volt mit tenni, másnap a szállodában maradtam, lementem a kantinba, vettem egy két decis whiskeyt. Megittam jót tett. Utána kb 6x-7x mentem még le, óránként. Na akkor már röhögtek és nem azt kérdezték, hogy mit akarok, hanem csak azt, hogy mennyit. Majd két liter whiskeyt ittam meg apránként úgy 10 óra alatt de kipucolt. Másnap kutya bajom nem volt. A sztori nem annyira releváns, de ez, hogy mit szólnak, hogy ugyanazt veszed, ezt juttatta eszembe :D
2022. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!