Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Borzalmasan ronda férfi...

Borzalmasan ronda férfi vagyok sajnos. Hogyan húzhatnám ki magam az alól, hogy ne emlékeztessenek erre majd minden nap?

Figyelt kérdés
Amit eddig tettem, sikertelen volt. Pl: magamat elfogadni, lefogyni, izmosodni, közösségi oldalról eltüntetni a képeimet, nem járkálni sehová, nem keresni barátnőt. De mindezek ellenére mégis akad mindig valaki, aki megjegyzést tesz a kinézetemre.

2022. okt. 14. 12:18
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos igaza van annak, aki hasonló kérdést írt ki itt a napokban, náci társadalomban élünk ebből a szempontból.
2022. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
68%
Mivel alacsony az önbizalmad, ez valószínűleg a testbeszédeden is látszik, azt pedig a többi ember automatikusan értelmezi. Az alacsony önbecsülésű emberekbe pedig simán belerúgnak, mert tudják hogy megbántják őket, és nem fognak visszabeszélni. Tehát próbálj meg videókat vagy könyveket keresni a témában, és minél többet gyakorolni a magabiztos, laza testtartást, mimikát.
2022. okt. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 fersk ***** válasza:
67%

Ezt nem értem...

Ha nem fogadtad el magad, miért tettél fel képeket?

2022. okt. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 fersk ***** válasza:
74%

1-es:

"...náci társadalomban élünk..."

Rosszindulat=nemzetiszocializmus? :D

Milyen ideológia a bunkóság?

2022. okt. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Itt nem a magam elfogadásáról van szó. Nem is lehetne magamat elfogadni, mikor mindenki felhozza. És azért tettem fel képet, hogy reménykedtem, talán azért mégsem annyira pocsék. Hát, de az. Próbálok beletörődni, de nagyon nehezen megy. Meg fáj. Pl rosszul esik, hogy mások olyan lazák, mert nem rondák. Van kapcsolatuk, barátaik, összejön nekik minden. Tudnak edzeni teremben, nem otthon a sötétben. És van is eredménye. Biztos sokan vannak még így, és ők sem tudják, hogyan lehetne másképp, de ezt nem lehet.
2022. okt. 14. 12:42
 6/39 anonim ***** válasza:
31%
Szólj vissza nekik. Amúgy nem értelek. Ismerek olyat, aki nemcsak ronda mint a bűn, de még buta is, és egy alkesz. Egy gyönyörű nőt vett feleségül és azt képzeli magáról, hogy évtizedekkel fiatalabbnak néz ki a koránál. Vegyél róla példát.
2022. okt. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mikor az utcán rád ordibálnak hogy "úristen" meg "pfujjj már" és mire kimondják már 10 lépéssel előtted vannak, nem nagyon tudsz visszaszólni. Meg igazából bármit is mondasz, úgyis te leszel a gáz, ilyenkor nem létezik jó beszólás. Ugyanígy vagyok mint a kérdező, csak én nő vagyok. Eddig az vált be a legjobban, hogy zenét hallgatok, és a telefonomon babrálok ha mennem kell valahova, így nem hallom a beszólásokat és nem látom ahogy méregetnek.
2022. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

#7


Klasszikus még a Hogy néz (már) ki, de rusnya...

2022. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Elég szomorú ez :-(
2022. okt. 14. 13:02
 10/39 anonim ***** válasza:
16%
Öniróniával.
2022. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!