Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kéregető pofátlan akaratos...

Kéregető pofátlan akaratos csöveseket , hogy érdemes kezelni?

Figyelt kérdés

Pl ülök a buszmegállóba azt idejön hozzám pénzt kéregetni mindenféle kamu indokkal.

5x kell elmondani, hogy nem adok mire lekopik.


2022. okt. 16. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Kell egy kiállás hozzá, van, akinek egy fejcsóválás is elég.
2022. okt. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Én látványosan hátat fordítok. Nem szólok egy szót sem.
2022. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel szoktam nemet inteni.
2022. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Kihívóan odaszólsz neki:

"Kötekedni akarsz?!"

2022. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Mikor olyan nézésem van amikor közeledik, hogy "most gyilkolni fogok", az általában beválik.


28/F

2022. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Általában ez úgy történik, hogy ülök várom a buszom és oda áll a pofámba 3 centire hogy buszjegyre/ételre kéne neki.

Okkal ülök ott nem fogok elmenni de alig lehet őket le rázni.

Ma egy 50 körüli 150 centis roma nő jott oda és még elkezdi simogatni a karom , hogy adjak már neki pénzt.

2022. okt. 16. 18:48
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
En altalaban csak elmegyek mellettuk. De egyszer, amikor egy ba' nagy kutyaval kozelitett az egyik ("nem bant, nem bant"), meg kellett fenyegetnem, hogy rendort hivok, ha tovabb veszelyezteti az eletemet.
2022. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Én ilyen esetekre tartok a kabátomban 20-30 Ft aprót, és ha betalálnak, már a mondókájuk elején szó nélkül a kezükbe nyomom. Még nem volt pofájuk panaszkodni, hogy kevés, és békén hagytak. Nekem havi 100 forintot megér.
2022. okt. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból kicsit durcás arcom van, így ez hatásos. Vagy egy nyomatékos "NEM!".
2022. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elmondom békével, de világosan, hogy nincs, aztán mondhat, amit akar, - nem szólok hozzá többször.

-Tényleg nem hordok magammal szándékosan semmit, amit oda tudnék adni, - így az a helyzet sem állhat elő, hogy megsajnálom vagy lelkiismeret furdalás legyen rajtam úrrá.

-Ezek a kéregetők azt nem értik meg, hogy ha mindenkinek adna mindig, aki jószívű, akkor neki nem lenne már a fizetést követő héten egyetlen fillérje sem, - mert annyian vannak - és hiába mindegyiknek "csak egy pár forint kell", (ami nem igaz,) ez egy olyan sziszifuszi tűzoltás, amelynek se eleje, se vége és érdemi megoldást nem nyújt a problémájukra.

Volt arra példa, hogy zsemlét adtam az egyik kéregetőnek, mire elkezdte indulatosan követelni hozzá a felvágottat! A másik csak pénzre volt vevő, amikor készre megcsinált szendvicset ajánlottam fel neki! Erre mondtam már én is azt, hogy "Lóf@sz a seggedbe, ember!"

2022. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!