Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tetszenék neki, akkor...

Ha tetszenék neki, akkor elnézett volna, ugye?😔

Figyelt kérdés
Arra lettem ma egyszer figyelmes, hogy a kiszemeltem engem néz. Hivatalosan nem ismerjük egymást, sose beszéltünk. Na igen, szóval a szemembe nézett, amikor szemben ült velem (kb. 1,5 méterre, de lehet kevesebb volt, szóval láttam, hogy a szememet nézi) és amikor ránéztem, akkor nem kapta el a tekintetét zavarában, hanem megtartotta a szemkontaktust. Tapasztalatlan vagyok meg el is bizonytalanodtam, hogy ha így néz valaki, akkor csak bámul ki a fejéből, ugye? Ha csak magamból indulok ki fordított szituban azonnal elnéztem volna máshova.

2022. okt. 17. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, az szokott elnézni, aki szégyenlősebb és nem tudja/meri tartani a szemkontaktust. Lehet tetszettél neki, csak magabiztos és azért nem kapta el a tekintetét.
2022. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
2022. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%

upsz nem az hanem ez


[link]

2022. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Menj oda, és beszélj vele. Őszintén, mit veszíthetsz? Maximum lekoptat. És akkor mi lesz? Van még millió helyette. Ha egész életedben arra fogsz várni, hogy mások lépjenek helyetted akkor sose leszel boldog.
2022. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!