Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért lett szokás mostanába...

Az miért lett szokás mostanában hogy nem értesítenek hogy csomagot hoznak nekem?

Figyelt kérdés

2 nappal ez előtt megrendeltem egy nagyobb értékű csomagot, magáról a rendelésről kaptam visszaigazoló mailt, de se a feladásáról se a futárszolgálattól nem kaptam semmi értesítést, hanem már csak a futár hozta a csomagot. Az ember meg általában nem tart magánál akkora összeget mint amennyibe került. A futár meg erősködött hogy ő nem viszi vissza.

Ilyenkor mi a teendő? És ez miért lett divat hogy semmi értesítés hanem csak hozzák? Már nem először járok így hogy nem értesítenek.



2022. okt. 19. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bankkártyád nincs?
2022. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Az sincs mindenkinél magánál napközben, de a szerencse az volt hogy nálam igen.
2022. okt. 19. 12:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél panaszt a futárszolgálatnál. Nekem szokott jönni email a véleményemre kíváncsiak.
2022. okt. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fárasztó96 ***** válasza:
85%
Átlagba szoktam kapni. Reklamálj az ügyfélszolgálaton
2022. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem értelek.

Ha nem értesítettek arról, hogy ma hozzák a csomagodat, akkor pl. puszta véletlen, hogy egyáltalán otthon talált a futár.

Szerintem beszélj a futárszolgálattal, hogy ez így nem jó, célszerű lenne változtatni rajta. Vagy ha egyszeri hiba volt, akkor máskor majd nem fordul elő.

2022. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Az ember meg általában nem tart magánál akkora összeget mint amennyibe került."


De most ha rendelsz valamit és tudod, hogy érkezik akkor csak tartasz magadnál annyi pénzt...


"Az sincs mindenkinél magánál napközben"


Hát akkor hol van, ha nem nálad? :D


"de a szerencse az volt hogy nálam igen"


Most akkor hol itt a probléma?

2022. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom milyen rendelés de sok helyen lehet választani többféle szolgáltatás közül, ami a nem szólnak előre és a lakásba is felviszik és kicsomagolják közötti skálán terjed, nyilván némi felárért.
2022. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tuti küldtek emailt vagy a webshopban volt nyomonkövező
2022. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor futarkodtam surun jottek ezzel. Pedig ment sms, email meg minden. Mondjuk nekunk tok mind1 volt.. ok akkor vissza 🤷 Majd egyszer megkapja
2022. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Megj.:

Hasonló okokból, ill. mert nekem nincs időm fél napokat otthon csücsülni és várni a futárt, rászoktam, hogy ha nem szekrény méretű cuccot rendelek, hanem akkorát, amit személyautóba egymagam be tudok rakni és haza tudok hozni - szóval rászoktam, hogy átvételi pontra kérem az árut. Nekünk a közelünkben van egy benzinkút, ahol van átvételi pont, ott este 8-ig át lehet venni a holmit. Tehát munka után szépen hazahozom a gyerekeket óvodából, iskolából, megebédelek, és szép nyugisan elballagok, esetleg elautózok érte.

Mindenkinek csak ajánlani tudom: szerintem futárnak is, vásárlónak is (ha nem állandó home office-os vagy nyugdíjas, aki egész nap az ablaknál ülve lesi az utcát) messze a legkényelmesebb megoldás!

2022. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!