Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka hogy csökkent az...

Mi az oka hogy csökkent az oldal népszerűsége?

Figyelt kérdés
Régebben sokkal jobban pörögtek a kérdések és válaszok, illetve rengeteg volt a privát is de mostanra jelentősen visszaesett a kérdések és válaszok száma, privát is ritkaság

2022. okt. 22. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 17 környékén kezdődött el ez a visszaesés. Egyrészt, rengeteg helyen tudod feltenni ezeket a kérdéseket máshol már, úgymond az internet még viszonylag előterében jártunk 15 környékén, (ahol nem volt pl tiktok még), kevesebb volt az internet szociális részének kiterjedése, másrészt meg ahogy egyre több lehetőség van, egyre inkább látom az embereken a folytonosan fennálló érdektelenséget, csak egy kattintás, és mindenre megkapod a válaszod, nem kell tenni semmit.. A túl sok lehetőség elvette a dolgok értékét, mindent és mindenkit használunk a magunk önző céljaira, de nem tanuljuk meg értékelni. Ezzel párhuzamosan azt látom, hogy zárkózottabbak is lettünk, utcán ciki ma, ha random leszólítasz embereket, itt nem csak arról van szó, hogy nincs időd, a gondolkodásbeli része is megváltozott. Régen a kérdések és a válaszok is sokkal inkább ítélkezésnélküliségre hajaztak itt, ma inkább az ellenkezője valósul meg, csökkent a kulturális érték jelentősen mindenhol.
2022. okt. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból úgy vagyok vele, régebben nagyobb hagyománya és tisztelete volt az Online oldalaknak, fórumoknak.


chat.hu-val tudok megint példálózni:


Olyan 15 éve kezdtem ott, eleinte konkrétan a lányok írtak nekem, szimplán azért mert érdekes nicknevem volt, és tök normális, jó csajok is voltak fent. Később már nem írtak, nekem kellett írni, de még akadt társaság. Aztán idővel már semmi, vissza se írtak. Majd ahogy fogyott a társaság úgy tűntek el az értelmesek is.


Társkeresők, Badoo és társai hasonlók. Régen ott is akadt társaságom, aztán egy idő után oda jutott minden, hogy olyan ronda vagyok, hogy még párba se áll velem senki.


Mivel ronda vagyok, egy időben bevallom kamu profilokkal is fent voltam. Eleinte ez is működött, aztán ott is azt láttam, hogy egyszerűen nem akar senki sem ismerkedni, sem beszélni, elfogyott a másik iránti bárminemű érdeklődés.


Utoljára amikor próbálkoztam ilyesmivel, még a "modellarcú" profilra is szinte csak nagyon csúnya nők írtak, az átlag egyszerűen nem írt.


A vicc az, hogy én aki soha nem tudtam élőben ismerkedni, az elmúlt pár évben hagytam egy az egyben az online ismerkedést és maradt a való világ mert még ott is nagyobb a sikerem... :D

2022. okt. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jókat írsz utolsó nagyon meghalt a fórumos és chates ismerkedés, tényleg több értelme van már élőben ismerkedni, mégha nagyon béna is az ember.

Nagyon zárkozottak lettek az emberek online, nem nyitottak ismerkedésre

2022. okt. 22. 21:31
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én magamon is azt vettem észre, hogy igazából fórumozni járok ide, de nem szeretek ismerkedni, nem szeretek privát írni senkivel, egyszerűen nem azért vagyok itt, mert meg akarnék itt ismerni bárkit.
2022. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nyilván mindannyiunkra hatással van, én már alig akarok ismerkedni mindegy hol, megvagyok egyedül, nem vagyok rászorulva senkire és digitális világ minden igényemet kielégíti életben is el zárkozhatok pompásan megélve, minimális türöképességem emberek irányába.

De akkor a válasz meg is van változott a világ

2022. okt. 22. 21:37
 16/17 anonim ***** válasza:

Amúgy meg milyen agyzsibbasztó, retardált kérdések vannak:


"A magyarországi egy, kettő és három számjegyű főútvonalakon melyiken mennyi vasúti átjáró van, és helyileg hol, mely helyeken? Valaki meg tudja írni ezt, főutakra lebontva?"


"Mi lesz ha zokniban fürdök?"

2022. okt. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyre több aberrált hülye, kábeszeres és pedofil nyomul errefele is.

Eredetileg ez praktikus tanácsok oldalának indult. Innen tanultam meg a parkettacsiszolás, festés-mázolás fortélyait . Most már szinte minden praktikus témát elvisznek a trollok.

2022. okt. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!