Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka hogy csökkent az...

Mi az oka hogy csökkent az oldal népszerűsége?

Figyelt kérdés
Régebben sokkal jobban pörögtek a kérdések és válaszok, illetve rengeteg volt a privát is de mostanra jelentősen visszaesett a kérdések és válaszok száma, privát is ritkaság

2022. okt. 22. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Megkérdezed pl hogy kell hőszigetelni, első 10 válasz tök kioktató, lehurrogó, aztán leirod olyan irjon aki csinálta már, erre nem jön több válasz☺☺☺

Sok kis pistike, meg petike beirogat mert ugye mindenki délutános ma is mint én☺☺

2022. okt. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Mert manapsag a "feszbukkon" (ertsd: barmely kozossegi media feluleten) szokas kerdezgetni. Pelda: ezoteria. Na tudjuk, hogy az egy baromsag. Itt barki valaszolhat egy kerdesre, amiben nem letezo dolgok szerepelnek, es mindegy, hogy annak van igaza, aki nem hisz bennuk, a kerdezo ezt nem tudja felfogni a csokkent agyi kepessegei reven. De "feszbukkon" egy zart csoportban, ahol valoszinuleg kevesebb a "csunya rossz hitetlen", nagyobb esellyel valaszol az idiotanak egy masik idiota a "Mit jelent ez az alom?" kerdesre. (Ez csak egy pelda volt, nyilvan hasonlo a valasz a tobbi kategoria eseten is.)
2022. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Mert rengeteg kérdés már fel lett téve és nincs értelme feltenni őket még egyszer.
2022. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Én ezt úgy hívom, hogy chat.hu effektus.


Azon az oldalon is az volt, hogy régen bárkivel tudtál beszélni, ismerkedni, aztán a valamire való emberek átmentek más oldalakra, vagy csak élik az életüket.


Maradt az alja, akik miatt meg nem megy oda normális ember, így marad az alja.


Hát nagyjából ugyanez van itt is.

2022. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem tudom, hogy volt e valaha "népszerűsége" az oldalnak, szerintem simán csak kikoptak az értelmesebbek és maradt a zacc.


Amúgy mennyi lehet az aktív felhasználószám? Néhány 100 ember?


Ebből is ott vannak a kamu profilok, egy emberhez tartozik 4-5. Ott van a rakás kamu kérdés, minden második kérdés valami unatkozó hülye gyerek kérdése.


A válaszok számán, pontozásokon is látszik, hogy szűk a csoport. Ugyanazok vitatkoznak egymással oldalakon át, szavazatokra is ilyen minimális pár 10 szavazat érkezik. Ezzel szemben egy sima Facebook posztra 100+


Az összes csoportot néhány aktív kérdező tartja életben.


Ráadásul az itt lévők nagy része simán csak frusztrált proli aki folyamatos feszültségét azonnal megpróbálja levezetni valakin, mivel a való életben nem képes megtenni.

2022. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Volt népszerüsége sok lányt ismertem meg az oldalról, mostanában már nincsenek új emberek, és a kérdéseket ugyanaz a pár ember teszi fel és válaszol, alig van új regisztráló vagy ha vannak is nem maradnak meg mint régen. Nagyon pörgött az oldal anno
2022. okt. 22. 14:09
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
A korosztályok másabbak lettek, rengeteg a fiatal, sokan csak értelmetlenkedésre használják, nincs knkrét céljuk ezzzel az egésszel.
2022. okt. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy itt sok személlyel megszakadnak az üzenetváltások, pedig egész ígéretesen indulnak.
2022. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokan megtanultak élni a valódi világban!


Arról nem is beszélve hogy sokszor érvényes a "vak vezet világtalant" kijelentés!

2022. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés és válasz visszaesést itt páran előttem már kifejtették, és nagyrészt egyet is tudok érteni. Viszont a privátozás, az úgy látom egy érdekes dologgá fajult mostanra.

Volt szerencsém látni 1-2 éve egy olyan kérdést, ahol újonc de normális kérdező pont ezekről kérdezett. Hogy csak ő peches-e vagy tényleg az az általános itt, hogy a normális üzik nagyrészét is ignorálják a felhasználók? Meg hogy sokan tőmondatos semmiket írnak neki vissza, a kérdést nem is értve, ilyesmi. Hát ne tudjátok meg, micsoda gyűlöletcunamit kapott! Volt ott minden, kérdező anyázása, mindenféle kitalált vádaskodások, minden privátozó perverz incel nyomorék, és még az ő k. anyjukat amiért írni merészeltek, egyből tiltás törlés még ha normális stílus akkor is, stb. Még azt a kevés, korrekt normális válaszolót is bosszúból lepontozta ez a sok kis őrjöngő nyomi, akik beírták hogy ők szívesen válaszolnak a privátokra, ha az amúgy normális. Brutális freakshow volt látni mindezt, az már biztos.

Az eset engem is elgondolkodásra késztetett, hogy mostanra mivé váltak az itteni emberek, vagy milyen rétegre is cserélődhettek le... Mindenesetre az tisztán átjött, hogy itt elég sokan traumatizálódhattak a privátoktól. Tényleg nem tudok másra gondolni, ekkora hisztéria láttán mint amit ott, és azóta még pár hasonló témakörben, privátok kapcsán láttam.

2022. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!