Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok a robot életmódot?

Hogy bírjátok a robot életmódot?

Figyelt kérdés
Hétfőtől péntekig munka vagy suli. Ugyanakkor kelsz ugyanakkor végzel. Minden ugyanaz mindennap. Este meg örülsz, hogy végre alszol. Mennyire bírod?
2022. okt. 23. 23:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne rossz, ha nem lenne ennyi túlóra (köszönhetően a fidesznek).


Vagy ha nem a 80 IQ alatti romákkal kéne kommunikálni.


Mondjuk ez részben annak is a hibája, akinek jó ez, és megelegszik ezzel.

2022. okt. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Csak úgy bírom ki, hogy nincsenek érzelmeim, nem mutatom ki azokat.
2022. okt. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bírnám ha jó lenne a munka
2022. okt. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor csak lehet alkohol, meg különféle kábítószerek, aztán reménykedem hogy egyszer csak vége lesz...
2022. okt. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem volt más lehetőségem, addig apróságokkal dobtam fel a rutint. Már az is segített egy kicsit, hogy nem ugyanazon az útvonalon közlekedtem suliba/munkahelyre, hanem hetente 4-5 féle útvonalon mentem, leszálltam hamarabb sétálni, stb. Ezen kívül beáldoztam az alvást, hogy legyen időm minél több programra, új hobbi kipróbálására, barátokkal kapcsolattartásra. 35 éves koromig simán elég volt a napi 5 óra, most már nem elég, de eddigre már home officeos, rugalmas munkaidejű munkám van amivel sokkal egyszerűbb minden napra valami mást szervezni magamnak.
2022. okt. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
#2 Azt ugye tudod hogy gyereket csinálni nem kötelező? Dugni se, de ha már igen akkor létezik óvszer meg hasonló finomságok.
2022. okt. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Már lassan elkezdett uralkodni rajtam az az érzés, hogy nem én irányítom magam, és csak egy báb vagyok. Mindentől elment a kedvem, agyi kapacitásom a felére csökkent. Energiám mintha nem is lett volna, és mindig vissza szeretném sírni a gyerekkorom.
2022. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!