Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelent az valami mást is ha...

D.R.H. kérdése:

Jelent az valami mást is ha egy srác megfordít egy cigit a dobozodban amikor ajánlasz neki egy szálat?

Figyelt kérdés
Egy buliban voltam nemrég, és én meg az a srác egymás mellett ültünk. Egyszer csak megkérdezi hogy nem e megyünk ki cigizni és hogy adok e neki egy szálat. Kimentünk, leültünk és amikor nyújtottam felé a kinyitott csomagot, megfogott egy cigit és megfordítva visszatette a dobozba, majd elvett egy másikat. Azt értem, hogy mások ezt mér teszik a sajátjukkal, de hogy ő, akit alíg ismerek és max 3x beszélgettünk az életünkben mér csinálja. Ezt egy kicsit furcsának véltem. És nemtudom hogy gondoljak e bele többet, vagy csak engedjem el az egészet…

2022. okt. 28. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert alapesetben mit jelent, hogy megfordította?
2022. okt. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Franctudja, ha akkor nem lépett, én már nem gondolnék ebbe semmit.
2022. okt. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Azt jelenti, hogy jó esélyed van a tüdőrákra.
2022. okt. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért, amúgy miért csinálja ezt vki a sajátjával?
2022. okt. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Oké, tudnom kell hogy miért tette, mert esz az ideg hogy nem tudom.
2022. okt. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez csak ilyen szokas valakiknel hogy egy uj csomag ciginel egy szalat megforditanak es azt hagyjak meg utoljara es hogy szerencset hoz/ szerencses az ember hogy megelte hogy az utolso szalat elszivja? En se tudok olyan sokat rola mert nem szoktam csinalni…De hogy ez talan valamikor a 2. Vilaghaboru alatt alakult ki?😭
2022. okt. 28. 01:33
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
És ebbe mi a francot kell belegondolni? Istenem b@zdmeg, egyre hülyébbek a generációk pedig én sem vagyok idős...
2022. okt. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező! Semmi köze ennek a hülyeségnek a 2. vh-hoz. Én 16-23 éves korom között eroősen dohányoztam, soha, sehol nem tapasztaltam, hogy bárkinek is lett volna ilyen szokása.
2022. okt. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő is csak megszokásból csinálta. Szerintem kb ennyi, feleslegesen kattogsz ezen.
2022. okt. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"nemtudom hogy gondoljak e bele többet, vagy csak engedjem el az egészet"


A túlgondolt dolgok túlgondolása, túlgondoláshoz vezet.


Nem jelent semmit.

Azt jelenti hogy megfordította a cigit, van aki a fülébe rakja

2022. okt. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!