Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs elegetek az emberekből?

Nincs elegetek az emberekből?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem,hogy túl érzékeny vagyok erre a világra.

Emlékszem régen mikor 15-16 éves voltam akkor még imádtam karácsony előtt üzletekbe járni. Nem zavart a tömeg mert valahogy ez azt juttatta eszembe,hogy mindenki azért van ott,hogy valakit meglepjen.

Ma meg ha már valaki szipog a buszon idegrohamot kapok belül.

Irritál ha valaki nyihogva röhög, ha hangosan beszél a telefonba, ha forgatja a szemét mikor leülök a táskája helyére a buszon és nem állok.

Ha a boltban bevágnak elém a sorban (mert miért is ne.)

Ha megállnak előttem a járda közepén beszélgetni és se jobbra se balra nem tudod kikerülni őket.

Elegem van a férfiakból is.

Egy emberrel ismerkedtem tavaly amikor még 30 kilóval több voltam.

Konkrétan ghostingolt a találkozás után. Most,hogy lefogytam meg lerázhatatlanul irogat állandóan.

Miért nem hagy akkor békén? Elegem van,hogy manapság csak tinderen lehet ismerkedni.

Olyan mintha robotokkal beszélgetnék.

Mi a baj velem?

Én úgy érzem,hogy túl érzékeny voltam erre a világra és mikor arcon csapott a valóság akkor minden megváltozott bennem.

Teljesen kiégek lassan minden téren.

Ti nem éreztek így néha?


26/N


2022. okt. 29. 13:32
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

De, nagyon is elegem van az emberekből.

A problémásabb része ennek az - és itt nem viccelek, - hogy sokszor magamból is elegem van! Azért ez már tényleg egy "magasabb szint"! :D

2022. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nekem is 😅😅😅
2022. okt. 31. 14:18
 23/24 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen csak légy boldog, mosolyogj a világra. Nekem bevált, hogy a hozzáállásomon változtattam a világ felé.
2022. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Vagy találj valami hobbit, ami levezeti az idegességet. Bekem ilyen a rock/metal zene.
2022. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!