Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs elegetek az emberekből?

Nincs elegetek az emberekből?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem,hogy túl érzékeny vagyok erre a világra.

Emlékszem régen mikor 15-16 éves voltam akkor még imádtam karácsony előtt üzletekbe járni. Nem zavart a tömeg mert valahogy ez azt juttatta eszembe,hogy mindenki azért van ott,hogy valakit meglepjen.

Ma meg ha már valaki szipog a buszon idegrohamot kapok belül.

Irritál ha valaki nyihogva röhög, ha hangosan beszél a telefonba, ha forgatja a szemét mikor leülök a táskája helyére a buszon és nem állok.

Ha a boltban bevágnak elém a sorban (mert miért is ne.)

Ha megállnak előttem a járda közepén beszélgetni és se jobbra se balra nem tudod kikerülni őket.

Elegem van a férfiakból is.

Egy emberrel ismerkedtem tavaly amikor még 30 kilóval több voltam.

Konkrétan ghostingolt a találkozás után. Most,hogy lefogytam meg lerázhatatlanul irogat állandóan.

Miért nem hagy akkor békén? Elegem van,hogy manapság csak tinderen lehet ismerkedni.

Olyan mintha robotokkal beszélgetnék.

Mi a baj velem?

Én úgy érzem,hogy túl érzékeny voltam erre a világra és mikor arcon csapott a valóság akkor minden megváltozott bennem.

Teljesen kiégek lassan minden téren.

Ti nem éreztek így néha?


26/N


2022. okt. 29. 13:32
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Vagyis igazából kitöltöttünk utána egy intelligencia tesztet aminek az eredménye 125 lett aztán nem beszéltem a pszichológusommal erről többet.

Aspergernek is lehetnek ezek tünetei?

Ez egyáltalán gyógyítható?

Olyan mintha nem tudnám irányítani az agyamat.

2022. okt. 29. 13:50
 12/24 anonim ***** válasza:
76%

Dehogy vagy te autista!

Teljesen természetes reakció, hogy rühelled ezt a sok agyhalott, elmeroggyant birka embert. Sajnos ez van, az emberek 90%-a akkora barom, hogy bottal kéne agyonverni.

Ezért kár tömnöd a pszichológus zsebét, mert nem veled van a baj.

2022. okt. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jött le, hogy ez a kapcsolatod okozott Benned egy tudatalatti kiégettséget és egy ilyen feszült "üss vagy fuss" befeszülést.


Úgyhogy az érzéseid jogosak, bár tudatosan annyit tehetsz, hogy kialakítod a magad autonómiáját, amikor nem függsz. Le kell mindenkit kakikálni, nem kell mindent magadra venni. A szipogós, tolakodós, járdán keresztbeállós emberekkel nem tudsz mit tenni, de jókat lehet rajtuk röhögni is, hogy mennyire nyomorultak, hogy ennyire futja nekik. Erre van ráhatásod. A többit majd az idő betemeti.

2022. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

De honnan tudom,hogy velem vagy velük van baj?

Ez az amit nem tudok.

Mármint ha minden zaj idegesít…nem lehet mindenkivel baj csak velem nem.

2022. okt. 29. 14:10
 15/24 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, egyetértek a 12-essel.
2022. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Meg ez az illető aki tavaly ghostingolt, ő mondott olyanokat,hogy én projektálok meg neurotikus vagyok.

De szerintem meg ő volt furcsa.

De mi van ha igaz van?

Azt sem értem,hogy sok ember hogyan olyan magabiztos mindenben.

Én mindenben kételkedek egyszerűen.

Honnan tudja az ember,hogy valamiben neki van igaza?

Szerintem nekem annyira furán működik az agyam.

Kész szenvedés az egész életem emiatt.

Nem tudom,hogy ostorozzam magam vagy igazat adjak magamnak.

Mindennel így vagyoky

2022. okt. 29. 14:17
 17/24 A kérdező kommentje:

Igaza van*

vagyok*

2022. okt. 29. 14:17
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé.
2022. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
De, nekem is elegem van belőlük, de semmit sem akarnak ők ezen változtatni. Durva.
2022. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
26%
Nekem annyira elegem van, hogy szóltam oda idegennek, hogy mi a g@cit bámulsz? Szóval hát ennyire van elegem belőlük..
2022. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!