Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem, hogy ne...

Mit kellene tennem, hogy ne járjak mindig így? [szerelem]

Figyelt kérdés
Egytől egyig mindig olyanok tetszenek meg, akik vagy jóval idősebbek nálam és nem tekintenek rám potenciális jelöltként vagy egyszerűen csak átnéznek rajtam, észre se vesznek. Mit lehet ezzel kezdeni?

2022. nov. 5. 23:49
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
12 évesen ez még normális, majd kinövöd
2022. nov. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, majd csak lesz egy összeillés.
2022. nov. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg mindig vagy olyanba szeretek bele aki foglalt, vagy olyanba aki undorodik tőlem (esetleg a kettő együtt).
2022. nov. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt eléggé számít a nem és a kor. Ha lány vagy, akkor lehet, hogy van egy kis apakomplexusod, hogy az idősebb hapsik tetszenek. Ez meg fog oldódni, egyszerűen belenősz majd a helyzetbe. Egy fiatal, felnőtt nő egész más kategória, mint egy kamaszlány. A korkülönbség kevésbé számít felnőttkorban.
2022. nov. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így egy pár lánnyal. Nem olyan könnyű elfogadni, ha a másik nem úgy érez mint én, de valahogy muszáj túllépni ezeken.

Azoknak a legjobb, akik között már hamar kialakul a kémia.

2022. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!