Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg kell indokolnom az autos...

Meg kell indokolnom az autos oktatomnak ha levaltom? Egy iskolan belul tortenne. Vagy ilyenkor iskolat is erdemes valtani?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

10 orat levezettem, de nagyon feszelyezve erzem magam a jelenlegi oktatomnal.Bár ugy erzem jol tanit meg haladunk, nagyon lekezelo cserebe, folyton megalazva erzem magam, mintha "hulye" lennek, ha felteszek egy kerdest ami lehet tenyleg tudatlan kinevet meg hulyenek nez, de kozben oktatni jol oktat csak folyton gyomorgorccsel vezetem vegig az orakat es mindenem megfeszul.

Az iskolamon belul valtenek, van vagy kb 40 oktato de nem tudom lehet e olyan hogy osszebeszelnek hogy en ot levaltottam es majd cserebe szivassanak meg, vagy a vizsgaztato akivel joban van-mert a jelenlegi oktatom eleg regi kutyanak tunik ott es tuti vannak ismerettsegei- csak hogy meguthetem a bokam.

Ennel a sulinal tobben ajanlottak egy oktatot, beszeltem vele telefonon es nagyon kedves, turelmesnek tunt es lehet nyugodtabb lennék- ha váltok, a sajat oktatomat illik felhivni es elmondani?Vagy mi a protokoll?Ha nem mondok semmit akkor lehet reggelente ott osszefuthatok vele es ciki.


Mi lenne a jo dontes?De telefonba is kicsit ciki megmondani..vagy sms?


Meg hat tobb mint 10 ezer egy ora es ugy erzem azert nem mind1..:/


23L


2022. nov. 7. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
15%

Megindoklnám, ez a legkevesebb. Ennyivel tartozol neki.

Ő sem tenné meg, hogy óra előtt csak annyit veszel észre, hogy más tanuló van a kocsiban és veled nem áll szóba.

Az, hogy megszivatnak, vagy nem vállal más, benne van a pakliban. Kérhetsz igazolást a levezetett órákról és máshol folytatod. Macerás.

Ha rám hallgatsz kibírod valahogy. Főleg, hogy szerinted se oktat rosszul

2022. nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Én is váltottam, pont azért, mint te, az em oktatóm is ilyen volt. Jeleztem az autósiskola felé, hogy szeretnék oktatót váltani, ott megkérdezték, hogy miért, aztán kerestek nekem másik oktatót. A régi oktatónak nem mondtam egy szót sem, ilyen embernek minek mondani bármit is...
2022. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Én nem indokolnám meg neki, ha ilyen lekezelően viselkedett velem. Tudni fogja ő magától is szerintem. Ha meglát egy másik oktatónál, akkor nyomnék neki egy bájvigyort, meg egy egyszavas mondatot, és kész. Vannak más jól oktató oktatók is.Ha meg szivatnak, amitől félsz, akkor ráérsz majd akkor iskolát váltani, de nem hiszem, hogy lenne ilyen.
2022. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
3# Ha oktató lennék ezeket a bájvigyor gyanús primko egyszavas csajokkal az első óra véget se várnám meg. 5 percen belül az első trollibusz lépcsőjén magát csukott ajtón keresztül is
2022. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
*találná magát
2022. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Katona Dius ***** válasza:
100%
Annyit azért mondhatsznneki,hogy szeretnél masik oktatót. Nem kell indokolni. Próbáld ki azt,akit ajánlanak.
2022. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én írtam neki egy sms-t miután megbeszéltem az iskolával hogy más oktatóhoz tesznek, hogy úgy érzem az ő oktatási stílusa meg az én tanulásim nem illenek össze, elmegyek máshoz, neki köszönöm az eddigi munkáját, további balesetmentes kilométereket kívánok.

ez így le van zárva, ha az sms-ben szakítós részét nem nézzük, ami azért kicsit ciki, akkor még majdnem elegáns is.

2022. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy nem mondanád meg neki: "úgy érzem, Ön lekezelően beszél velem"? Itt el tudod mondani, idegeneknek. Vele szemben mi a legnagyobb félelmed, mi követi a mondatod?
2022. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 3# Mindig remélem, hogy nem hoz össze a sors "nyomnék neki egy bájvigyort" tip p..sával

Ha mégis összefutnék a tipusoddal, ami remélem soha nem következik be, én is nyomok (nyomnék) valami maradandó, emlékezetest a bájvigyor nozid alá.

2022. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 ez valami gáz halmazállapotú iszonyat büdös dolog, konkrétan f.ng lenne?
2022. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!