Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen egy munkásszállón?

Milyen egy munkásszállón?

Figyelt kérdés

2022. nov. 8. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz. Vagy összezárva egy szobában másik 10 emberrel vagy kapsz külön szobát ami 2 négyzetméteres... Minden közös, konyha, fürdőszoba, stb.
2022. nov. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Együtt kell élned és barátkoznod vadidegen emberekkel. Takarítani is meg ilyesmi.


Lopás, verekedés, alkoholizálás meg egyéb más szerek használata hetente előfordul. A szex téma itt is elég vegyes és érdekes. Egy srác a dohányzó helyiségben kint ülve, beszélgetve másokkal közben előkapta és kiverte a .. balhét.

Természetesen azonnal kirakták, rendőrség is volt.

Az ilyen embereket, ezt a társaságot jobb kerülni. De vannak értelmesebb lények is, velük jobban megéri barátkozni.


Van akinek bejön, nem kell albérletet fizetni, és szeret barátkozni idegenekkel.

2022. nov. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kopár, vigasztalan környezet, sutyerák emberek.
2022. nov. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Élethelyzet függő. De nehéz. Alkalmazkodni kell. De ha nincs más, egy kitörési pont. Az utcànál jobb. Onnan nincs hová lépni, szállóról van.
2022. nov. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ... Életemben egy munkásszállón voltam csak látogatóban egy rokonomnál, szóval azt, hogy milyen ott az élet nem tudom, de maga a hely kb olyan volt, mint egy kis kollégium.

Jól berendezett, modern, egy szobában maximum ketten laktak, de volt olyan is, nem is egy, aki egyedül volt.


Kérj meg valakit aki ott lakik, hogy had nézz körül, akkor majd látod hogy milyen.

2022. nov. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Külföldön érdekelne
2022. nov. 9. 06:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Ismerőssel menj, ha van rá lehetőséged egy próbát megér.

Én egyedül nem mennék, de vannak olyanok akik egyedül is megindulnak és elvannak.

Ott azért egy picivel többet tudsz keresni, mint itt magyarba.

A szállásról kérdezd a munkáltatót, hogy milyen. Vannak jó és rossz helyek, olyanok is hogy bemész a fürdőbe és elhányod magad, de van olyan ami jobban néz ki, mint a saját házad.

Ha 2 ember van 1 szobában az még a jobbik eset, de hallottam olyanról, hogy 6 ágyas szoba, na onnan azonnal lelépnék

2022. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én olyanban voltam ahol felszerelt volt mint egy kollégium, tele volt kamerázva és még így is ellopták az összes ruhámat mikor nem voltam ott. Általános dolog a lopás és az alkohol miatti verekedés.
2022. nov. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!