Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kihez fordulhatok ha a lakótár...

Kihez fordulhatok ha a lakótársam nem tiszteli a házirendet?

Figyelt kérdés

Külföldön lakom munkásszállón és az egyik lakotársam állandóan bömbölteti a zenét. Az első hetekben szépen megkértem hogy halkitsa lejjebb de legutóbb szombaton elfogyott a türelmem mikor a zenéjére ébredtem és ráüvöltöttem, hogy mit képzel magáról. Erre azt válaszolta, hogy ''még el sem kezdtem'' és folytatta.

Értesitettem a menedzsert, de mivel jóban vannak nem történt változás. Rendőrség szóba jöhet? Esetleg a menedzser főnöke? Érdemes foglalkoznom ezzel vagy nem nyerhetem meg a csatát?

(a srác egyébként több szabályt is megszegett mint pl. dohányzás a lakásban, idegenek meghivása stb.)



2022. aug. 24. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ezt engedd el..
2022. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
86%
Szépen el kell neki magyarázni, hogy nem egyedül van, másokra is tekintettel kell lennie. Ha ez nem tetszik neki, akkor el kell költöznie olyan helyre, ahol nem zavar másokat. És igen, jelezni kell a problémát feljebb is.
2022. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen szállókon nem foglalkoznak az ilyenekkel.

A feljebb lévő főnök sem fog, max 1xer jelzi az illetőnek a problémát és ennyi.

Nekik a pénz számít, hogy ti hogyan tudtok együtt élni mellékes.

Nem.fog változás történni. És mivel téged zavar , max te leszel az aki elköltözik

Csak tapasztalatból írom. Rengeteg szallast végig jártam már. Nálunk is ment a zene éjjel nappal, bent dohányzás stb.

Nem lehet velük mit tenni. Ilyenek mindenhol vannak.

Ha nem tudsz bérelni saját kéglit akkor sajnos ezt el kell viselned.

Ilyen a munkásszálló...

2022. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
És mégis hol van ez a "külföld"?
2022. aug. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Pedig kolbászból kéne legyen ott kinn külföldön a kerítés, nem dohányszagnak és bömbölő zenének .
2022. aug. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

BE kéne csillagozni ezt a kérdést, hogy a jövő heti "elmegyek ebből a sz.r országból" kezdetű kérdések alá be lehessen másolni...


:))))

2022. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Mégsem olyan jó külföldön. :)
2022. aug. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Hollandiáról van szó és lengyel származású az alany.
2022. aug. 24. 16:06
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
8: Bérelj valami normális lakást...
2022. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Azért nem mindegy, hogy valaki nulla nyelvtudással és nulla képzettséggel tömegszállón él - akkor ugyanis tényleg mindegy, hogy hol, MO-on vagy külföldön - , vagy rendes nyelvtudással, megfelelö képzettséggel, saját lakásban (még ha csak béreli is) él, akkor ugyanis tényleg sokkal, de sokkal jobb külföldön!
2022. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!