Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit tudok csinálni?

Ilyenkor mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap felhívtam az orvost mivel lebetegedtem és kellene a táppénzes papír. Mára adott időpontot.. Mondom de jó. Eljöttem ma, de elfelejtettem maszkot hozni úgyhogy mehettem haza, persze hogy lekéstem az időpontot. Azért beültem, hátha elfogy a jónép és be tudok menni. Hát.. 24 perc van a rendelésből, és 9-en várunk itt. Ha nem jutok be, mit csináljak? Az asszisztens úgy beszél mindenkivel, mint a kapcaronggyal, szerintem ha megpróbálnám felhívni, közölné hogy így jártam és rám csapná a telefont.

2022. nov. 9. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Várd ki.

Ha nem küldtek el érkezéskor, akkor valszeg sorra kerülsz.

2022. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Várd ki, mosolyogj és legyél türelmes az asszisztenssel.


Ha nem sikerül, akkor vegyél ki szabit.

2022. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Utólag lehet szabit kérni?
2022. nov. 9. 11:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a munkáltatód nem egy köcsög, akkor simán. Nekem volt már nem egyszer olyan, hogy mondjuk elmentem valamit elintézni, ami olyan sokáig tartott, hogy már nem mentem dolgozni, és másnap szóltam, hogy előző délutánt inkább írjuk be szabinak, mert érdemi munkát nem végeztem.
2022. nov. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!