Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A facebookon a magyarok miért...

A facebookon a magyarok miért nyomkodják agyba főbe a nevető ikont minden bejegyzésnél?

Figyelt kérdés
Legyen az bármi. Egy egy autómárka bejegyzésén vagy egy bármilyen híren mi tud olyan vicces lenni? Ezen emberek fejében mi járhat ilyenkor? Ennyie infantilis lenne ez a nemzet?

2022. nov. 9. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
:D
2022. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 K.O. ***** válasza:
96%

fogalmam nincs, en akkor szoktam mikor veletlenul se akarom hogy felreertsek amit irok.. olyan dolgokat latnak bele az emberek neha a semmibe is hogy kesz

de a peldadbol kiindulva itt nem errol van szo, sztem csak jo kedvuk van:D vagy nem tudom, igy hiretelen pozitivabbnak tunik, odavonzza a szemeket

2022. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

3


Nem kommentre értette, hanem magát a posztot akik lájkolják, nevetős fejjel teszik.

2022. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 K.O. ***** válasza:
ja tleg:D az a "legyen az bármi" zavart meg
2022. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Ezt én se értem. Mindig elképzelem ahogy élőben is bárgyún röhögnek, bárki bármit szól hozzájuk... Roppant értelmes viselkedés.

Kb a family guy-os peter értelmi színvonala ez..

2022. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Hahahahahaha
2022. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Fideszhívőknél látom főleg, 1 vagy 3 egymás utáni sírvaröhögős smiley, amikor vitát szítanak majd személyeskedni kezdenek, azokba írogatják bele. Mivel a valós érvek elfogytak, vagy nem is voltak sose.

A bohócfej a másik ilyen, szélsőjobbnál tapasztalom, szintén az érvek nélküli ocsmány személyeskedés és kötekedés részeként. A fellengzős nagyarcú dumákkal egyetemben.

Az meg külön ráadás amikor halálokra, tragédiákra megy a likejel helyett a röhögős smiley. Dehát ilyenek lettek mostanra az itteni emberek.

2022. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

#6 vagyok

Látom, nagyon le lettem pontozta, szóval nyilván tévedek. De akkor leírnák a lepontozók, hogy mi a valóság? Tényleg kíváncsi lennék.

2022. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Számomra ez a kérdés is vicces 😀
2022. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom rohejesnek, szanalmasnak tartjak. Nem csak a magyarok, mindenki..
2022. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!