Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, amikor...

Mit gondoltok arról, amikor egy meghívott pár egy esküvőre 20.000 Ft-ot ajándékoz és egy olyan üdvözlőkártyába teszik, amit szándékosan nem írnak alá?

Figyelt kérdés
Ismerősi körömben történt, nekem van véleményem róla, viszont kíváncsi vagyok a másokéra!

2022. nov. 9. 14:51
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%

Mi lenne? Örüljenek hogy kaptak 20.000 forintot. Én pont ezért nem megyek önként semmilyen esküvőre, mert még elvárják hogy tokoljak egy vagyont, és még vágjak is hozzá jó képet. Hát lószart!

Elvileg azért esküsznek mert szeretik egymást, nem? Ha pénz kell, menjenek dolgozni vagy kolduljanak. Pofám szakad le.

2022. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten egyetértek az elsővel de kicsit más köntösben, örülni kell a kicsinek is mi van ha nem is tudtak most többet nélkülözni mert olyan helyzetben vannak, az isten szerelmére én se tudnék odavágni 50-100 ezret mert hogy legyetek boldogok. Valószínűleg azért nem is írták alá mert ők is kevésnek gondolhatták de közel sem biztos hogy lehetett volna több. Ha meg valamelyik ismerősöm aki esküszik ezen akadna fenn hogy nem adok elég pénzt utána remélem már nem is találkozok velük.
2022. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
16%
Fejenként illik ennyit adni minimum, párként 40 ezret kellett volna, mivel az egy főre eső költséget illik kifizetni és az 20 ezer körül szokott lenni. Nekem nem lett volna pofám úgy elmenni az esküvőre, hogy 10 ezret adok.
2022. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%

Örüljenek, hogy kaptak pénzt.

Az esküvőnek nem a jótékonykodásról kéne szólnia.

2022. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
A fő motiváció, amiért elmentek az az volt, hogy esznek egy jót. Ezt nekem mondták személyesen.
2022. nov. 9. 15:01
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi nincs benne, nagyon sokan elvàrjàk, hogy már százezreket adjanak az esküvőbe a meghívottak. De ugyan minek? Szerintem is bőven elég a 20e. Az hogy nem írták alá meg nem tudom mire vélni. Nem akarták mert szégyellik az összeget, vagy szándékosan, mert azt hiszik nem derül ki, vagy milyen egyéb okból?
2022. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Legalább őszinték voltak. Én is csak zabálni megyek el általában, az esküvő maga hót nem érdekel, de jó kaják vannak a legtöbbször.
2022. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
83%
Szeretem mikor van egy kérdés amiről mindenkinek van egy véleménye, majd egy vélemény változtató tényező csak akkor derül ki mikor nem értenek egyet az emberek a kérdezővel.
2022. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
80%
En nem mentem el egy rokon eskuvojere,mert meg 500 forintot is sajnaltam volna adni!!! Foorvos es milliokat keres nsponta a kenopenzekbol!!!
2022. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
63%

Ettek fejenként 10ezerért, mi a probléma?

Ez kb 2x-ese az éttermi árnak, szóval igazából jöttök nekik egy 10-essel.

2022. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!