Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ez a dolog velem...

Normális ez a dolog velem ennyi idősen is?

Figyelt kérdés
Folyton a másik nemen jár az eszem,szinte állandóan. Valahányszor meglátok egy tömeget,mindig szemlélem hogy nincs-e köztük egy jóképű pasi. Imádok ábrándozni egy adott fiúval arról,hogy együtt vagyunk. Úgy érzem, az életben a legizgalmasabb ha randira megyek, vagy egy sráccal beszélek. Teljesen oda tudok lenni egy adott fiúért, egyenesen rajongani. Nagyon könnyen kialakulnak érzéseim valaki iránt,de ugyanilyen hamar el is múlnak, és akkor lesz egy újabb személy,aki iránt rajonghatok. Egy kapcsolattól ellenben tartok. 19 éves vagyok.

2022. nov. 11. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Kicsit későn érő vagy, most már nem ártana változni.

Ez kb. 14 évesen normális.

2022. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valóban úgy érzem magam mint egy tini akiben a hormonok túltengenek. Hogyan kellene pontosan hozzáállnom a dologhoz? A környezetem persze nem tud erről.
2022. nov. 11. 17:10
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
akkor szerezz pasit
2022. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Felnőtt nő vagy bakker
2022. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Én sajnos 26 évesen vagyok így xD. Gondoltam leírom,hátha jobban érzed magad.Neked még sok időd van változni.
2022. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez valószínűleg azért van mert még nem volt kapcsolatod.
2022. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
73%

uristen de adomXDD 18L

nem volt nekem se igazi kapcsolatom

es enis neha abrandozok a sajat nemem irant

vagyis leginkabb egy fajta stilusu lanyok irant

de lehet csak az onbizalomhiany miatt van nekem

2022. nov. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!