Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor 12 éves voltam, egy...

Amikor 12 éves voltam, egy 16-17 éves csávó írogatott nekem ilyeneket. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Visszaolvastam nagyon régi beszélgetéseket messengeren, a legtöbbre nem is emlékeztem, de jó volt visszanézni. Viszont találtam egy érdekes beszélgetést. Az akkori (általános) suliba járt egy fiú aki akkor már nem is oda járt de bejött nekem. Neki a haverja írkált nekem ilyesmiket:

-De azért tetszem?

-Nagyon cuksa vagy!

-Még a végén megtetszel nekem

-Talizhatnánk is, hívom Xy (a fiú aki bejött a suliból)


Ekkor kb 12 voltam. A srác meg 16-17 lehetett. Ez csak nekem nagyon furcsa így? Akkor fel sem fogtam ennek a súlyát...



2021. dec. 20. 11:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem rohadtul mindegy, mi volt a távoli múltban? Ahogy nézem, nem ma történt esetről van szó, szerintem előre nézz és ne hátra.
2021. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

4-5 év korkülönbség nem nagy, de nem ebben a korban.


Alapból 14-15 éves korodig nem is folytathatnál szexuális tevékenységet.

Annyi, hogy mivel ő is kiskorú volt, így nagy ügy ebből nem lett volna.



De ne foglalkozz ezzel, elolvastad, mosolyogtál rajta egyet és kész. Csak előre! Ez már a múlt.

2021. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem normális. Viszont ettől még magyarázható értelmesen. Lehet, hogy a srácnak a fiatalabb lányok tetszettek. Vagy az is lehet, hogy te idősebbnek néztél ki. Nem sminkeltél még akkor? Nem voltál kinézetre érettebb a többieknél? Most eszembe jutott egy YouTube videó, de nem találtam meg. Egy srác odament egy lányhoz, és megkérdezte tőle, hogyha eltalálja hány éves, akkor megkaphatja-e a telefonszámát. A lány belement. A srác 21-et mondott, miközben a lány 14 volt. Mutatta közelről a kamera, a smink alatt tiszta ránc és gödör volt az arca, ez kilátszott. Messziről kb. 18-nak tűnt volna, de közelről ezek a hibák miatt én is kb. 21-nek néztem volna. És 14 volt. Testileg is kinézett legalább 20-nak. Megmutatta a személyijét, mert nem akarta elhinni a srác. Ki volt takarva a videón, de mondta hogy tényleg 14 volt. Személyesen ekkora eltéréssel a valóság és a kinézett között én még nem találkoztam, de ettől még van ilyen. Így látatlanba nem tudhatjuk, hogy te 12 évesen mennyinek néztél ki. Simán lehet hogy 15-nek nézett téged, ami meg már elfogadható annak tudatában, hogy ő 16-17 volt. Szóval így utólag nem igazán tudjuk megállapítani, hogy miért is lehetett.

Középiskolában mikor 9-es lettem, az egyik másik 9-es osztályba járt egy lány, akiről mind azt hittük, hogy már vagy 4-szer megbukott, mert 19 évesnek tűnt simán. Év végére derült ki, hogy soha nem bukott, ő is 15 volt mint mi. Volt neki egy 14. osztályos "udvarlója" az egyik technikumi osztályból. Ő egy hét után tudta meg, hogy 9-be jár, azonnal dobta is. Szóval nem csak mi hittük ennyivel idősebbnek, hanem még egy kb. 20 éves srác is azt hitte, hogy vele egy idős. Ilyenek vannak. Nem mindenkiről lehet megállapítani a kinézet alapján, hogy hány éves. Mostanában ez főleg így van. Nézd meg a saját ballagási csoportképeidet, meg nézd meg a szüleidét. Én nagyot döbbentem rajta, mikor egymás mellé tettem a kettőt. A fiúk sokban nem változtak a kb. 30 évvel ezelőtthöz képest, csak más lett a stílus. A lányokon viszont hatalmas különbség volt. A szüleim képein vagy 4-5 évvel fiatalabbnak tűntek a lányok, mint az enyémeken. Pedig kb. ugyanannyi idős volt mindenki a képek készülésekor. Mondjuk ezek 12-es ballagáskori képek, általánosban kisebb az eltérés, de már ott is látszik. Nem tudom, hogy mi okozza ezt, de ha így folytatódik, akkor pár évtized múlva már egyáltalán nem is lehet majd megmondani, hogy kinézet alapján hány évesek a fiatalok.

Így utólag ne tulajdoníts jelentőséget annak, ami történt. Örülj neki, hogy tetszettél egy idősebb fiúnak, ne legyenek rossz érzéseid emiatt.

2021. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát elég ciki a srác részéről. A 12 éves az gyakorlatilag még gyerek. Egyébként 12 éves koromban nekem se lett volna furcsa, mert már nagynak éreztem magam, de visszagondolva már máshogy látom. Volt egy osztálytársunk, aki 13 évesen 17-20 éves srácokkal járt (valószínűleg le is feküdt velük), és nem emlékszem rá, hogy gáznak éreztük volna, sőt, volt aki kifejezetten irigykedett rá.
2021. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#2: Egyet értek. Viszont a pontosítás érdekében belinkelem ezt: [link] Folytathat szexuális tevékenységet törvény szerint egy 12 éves és egy 16-17 éves személy.
2021. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez az írogatás így elég ilyen creepy-nek tűnik.


Viszont én ismertem olyat akinek 18-19 évesen a barátnője talán 13 éves volt. Ennek már nagyon rég, azóta egyébként férj és feleség.

2021. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor pedofilozzunk. Akkor nonek erezted magad? Jolesett? Mindketten iskolasok voltatok? Egyaltalan, annyinak latszottal, vagy tobbnek? A torveny betuje szerint mashol 16,18,nalunk csak 14 evesen egyik naprol a masikra atleped a vonalat, es tegnap a csinos vagy pedofil volt, masnap szejjel dughatnak ezerrel, ha beleegyezel.
2021. dec. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem még várj 30-40 évet . Minimum. Aztán utána vidd bíróságra az ügyet. Ha szerencséd van , akkor a pasi addigra pénzes lesz . Ezt a levelezèst meg mentsd el .
2021. dec. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Hát igen, ez nagyon beteg. És ez az ember most is itt él közöttünk, és éli világát.
2021. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem normális, de elég általános dolog. Nekem is írogattak ilyenek. 14 éves koromban kaptam kéretlen f4sz képeket is huszon harmic éves pasiktól.

Ezért nincs is publikus képem magamról, ne írogasson akárki.

2021. dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!