Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bírnátok olyan helyen élni...

Bírnátok olyan helyen élni ahol felesleges harmadiknak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
3-an élünk egy albérletben. Lakótársaim nagyon jól elvannak egymással, mozizást, bulit, vacsorát szerveznek közösen és engem minden programból kihagynak. Tudtommal nincs velem baj. Csendben vagyok, rendben tartom a környezetem, nem szoktam zavarni egyiküket sem tanulás közben, mindent megteszek, hogy ne sok vizet zavarjak. Olyannyira nem vesznek emberszámba,hogy születésnapomkor egy szóbeli köszöntést sem kaptam tőlük, amikor belépek az ajtón meg sem kérdezik, hogy miújság vagy bármi. Lehet velem van a baj, de tényleg igyekszem alkalmazkodó lenni. Nyílt konfliktusunk nem volt még.

2022. nov. 12. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
minek kéne barátoknak lenni, csak azért mert együtt laktok?
2022. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért laksz még velük?
2022. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Igen, én elég magamnakvaló vagyok (mint te).

Ők gondolom beszélgetnek is, az nem elég, hogy rendes, csendes vagy, hogy barátkozz valakivel, ahhoz kapcsolatot kell kialakítani. Máshol sem lenne jobb, ha nem törekedsz rá.

2022. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően nyitott vagyok. Próbáltam velük beszélgetni,de az egyik csajszinak szerintem jellemre nem vagyok szimpatikus, és így már a másik részéről is bukott ügy az egész.
2022. nov. 12. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Álljunk meg egy szóra. A lakótársak között semmilyen kapcsolat nincs azon kívül, hogy egy fedél alatt élnek. Tehát felesleges harmadik sincs. Ez olyan mintha beiratkoznék egy tanfolyamra ahol minden ember ismeri egymást kivéve engem. Attól hogy nem vagyunk puszipajtások, kifizettem a tanfolyam árát, és ugyanúgy jogom van ott lenni, mint nekik.
2022. nov. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én munkahelyen vagyok így meg egyetemen.Bemegyek,lenyomom a napot,kicsit beszélgetünk és megyek haza.Néha bánt pl elmenni közös sörözésre,vagy ilyesmi,de ezvan.Pénzt keressek,meg tanulok és kész.Rosszban nem vagyunk,csak elvagyunk.Ennyi
2022. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!