Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az ha egyik hajmosásn...

Normális az ha egyik hajmosásnál ilyen 20, a másiknál 70, a harmadiknál pedig kb 50 hajszál hullik el? Mármint hogy ez a mennyiség normális? És az hogy változik, hogy mennyi hullik?

Figyelt kérdés
Mert pl a 70-esnél se lenne semmi bajom, ha csak hajmusásnál hullana ki, de az a baj napközben is folyamatosan hullik
2022. okt. 2. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Megszamoltad...?
2022. okt. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már vagy 7 éve így van és azóta még nem sikerült megkopaszodnom, vagy annak a közelébe kerülni. Egyébként tuti az összes kihullott haj? mert töredezhet is és az szakad meg fésülésnél és marad a hajkefében/ kezedben, ruhán stb.
2022. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg 100 normális.
2022. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1. Nekem egy bőrgyógyász mondta higy számoljam. Már akkor is tudtam hogy ez lehetetlen. Hajmosáskor el lehet vele tölteni fél órát de ami nappal hullik azt nem fogom tudni számolni. Porszívózáskor is egy csomó hajat szoktam osszeszedni, ilyenkor belegondolok hogy ez mint tőlem van, de hogy mikor hullott oda arról fogalmam sincs. Nem is tudom hogy gondolta.
2022. okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!