Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megvisel, hogy elmúlt az...

Megvisel, hogy elmúlt az ifjúságom. Hogy dolgozzam fel, hogy nem volt fiatalkorom?28/F

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy, ne a múlttal foglalkozz hanem a jeleneddel. Azt még tudod formálni, a múltadat már nem.


Nekem sem volt egyébként. Volt, kb. 18 éves koromig. Aztán 1 évet dolgoztam itthon, utána 10-et Ausztriában. Na ott kint aztán se buli, se barátok, semmi, csak a heti 6 nap munka reggeltől estig. Így teltek a 20-as éveim. Mire visszajöttem, mindenki kikopott mellőlem (ami nyilván érthető).


Most 32 vagyok, barátaim nincsenek, se kapcsolatom. De ez van. A most még változtatható, a múlt már nem.

2022. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Nézd a jó oldalát. Hamarosan nyugdíjas leszel, lesz egy csomó szabadidőd.
2022. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Engem is nagyon megvisel 21 évesen.. borzalmas, neked meg már 28 vagy..neked már legalább 11 éve elmúlt, ilyen idősen már illene feldolgozni
2022. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Nos. Van még előtted 50 év. Már csak öregebb leszel. 10 év múlva azt fogod mondani, bárcsak megint 30 lehetnék. Örülj a mának, használd ki. Ne a múlton keseregj.
2022. nov. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Katona Dius ***** válasza:
76%
Nekem meg kvázi gyerekkorom nem volt. Anyám 9 éves koromban pszichés beteg lett, nem kezeltette. 10 évvel később kapott megfelelő kezelést, addig ütött,vert minket öcséimmel. Volt, hogy meg akarta késelni magát,úgy csavartam ki a kezéből a kést. Mkikor kihívtuk hozzá a mentőt,hogy vigyék el a zártra, eljátszotta,hogy ő tök okés, semmi baja sincs. Hosszú stori, sok minden volt, nem részletezem. Annyi a lenyegz,hogy 10 éven át én vittem a háztartást, neveltem az öcséimet. Se barátozás, se bulizás,se semmi nem volt,amit annó a korombeliek csináltak. Elfogadtam,nekem ez jutott. Ez van. Elmúlt, bánkódni kár. A jelenemből pedig kihozok amot tudok. Jól érzem magam férjemmel, gyerek még nincs.
2022. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem éled most a fiatalkorod? Amit tudsz, azt pótold.
2022. nov. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Ha az elszalasztott múltadon bánkódsz, akkor jövőd sem lesz.
2022. nov. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szüleim meg nem hagynak a családalapítással, pedig ő miattuk se tudtam élvezni az életet. Mindig elvették a fizetésem, amíg otthon laktam velük, csak 1 éve élek külön.
2022. nov. 12. 22:12
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem is érzem magam amúgy 28-nak
2022. nov. 12. 22:12
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
én sem értem mi a francnak a múlton keseregni. Gondolom jelened sincs, és így jövőd se. Talán ezeken kellene változtatni :D
2022. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!