Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kérnél segítséget valakitől,...

Kérnél segítséget valakitől, akinek tönkretetted az életét (elárultad, cserben hagytad), ha a gyermeked élete múlna rajta és csak ő segíthetne?

Figyelt kérdés
Fiktív kérdés. (tudom, hogy te nem vagy ilyen, szóval ne válaszolj, ha nem tudsz belegondolni a helyzetbe)
2022. nov. 14. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
A gyermekemért igen!
2022. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
De egyébként is bocsánatot kérnék...
2022. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Hogy ha a gyermekem élete múlna rajta és abszolút ő lenne az egyetlen lehetőség akkor belemennék, minden más esetben pedig nem.
2022. nov. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Igen, kérnék. Bár nem értem, miért fiktív kérdés. Aki válaszol, az a saját önreflexiója alapján kér. Benne van a pakliban az elutasítás, azt nehezebb sok embernek kezelni, mint magát a segítséget kérni.

Te hogy állsz ezzel, kérdező?

2022. nov. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4-es Azért írtam, hogy fiktív, mert olyasmi alapján kérdeztem, amit egyszer láttam.


Láttam valami sorozatot, ahol egy nő kisfiának valami gerincvelős mittudomén milyen műtétre volt szüksége. Az egyetlen alkalmas alany egy férfi volt, aki éveket ült börtönben, mert a nő korábban ellene tanúskodott. Végül felmentették a pasit, ártatlan volt de elvesztette ez miatt mindenét, a feleségét is.

A nőnek meg úgy kellene segítséget kérnie, hogy akár a pasi is belehalhat.


"Ha valakinek ismerős ez a sori, megírhatná a címét, mert nem találom hiába keresem. Kíváncsi lennék mi lett."


Szóval az természetes, hogy a gyermekéért mindenki megtenne mindent, de a mindenben az is benne van, hogy egy másik ember életét is feláldozni akár?

2022. nov. 15. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérni kérhet csakhogy erről nem a nő dönt, hanem az aldozata. Aki nyilván nem megy bele, sőt még családtag kedvéért is 2x meggondolja. Te sem adnád oda a fél vesédet egy idegennek, ha az ellenséged akkor meg pláne nem.
2022. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!