Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idősebbek, milyen gyorsan...

Idősebbek, milyen gyorsan telt el az életetek? Gyorsan eljutottatok oda, ahol most vagytok?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, viszont minél idősebb vagyok, annál jobban veszem észre milyen gyorsan telik az idő. Ezért is megy el sokszor a kedvem az egész élettől, mert minden túlságosan hamar eltelik.. Próbálok nem erre gondolni, és élvezni/élni az életem, de lefekvésnél mindig ezen gondolkozok akaratlanul, milyen hamar eltelt ez a nap. És pikk pakk eltelik több hét. Meg ez is elveszi a kedvem, hogy egész életben dolgozni kell. Nincsen munkanélküli élet, csak munkás élet, amiben vannak kisebb szünetek. Elkezdtem diákmunkázni, csak 1 hónapja vagyok ott, de már rosszul vagyok ettől..Nem lusta vagyok, csak ilyenkor mégjobban rájövök,hogy ténylegesen robotokként vagyunk tartva.Persze ez motivál is engem,arra, hogy elérjem azt a munkát, amit szívesen akarok dolgozni.Remélem sikerül is.Nektek milyen hamar telt el az életetek eddigi része, illetve hàny évesek vagytok? Érdekelnek a történeket.

2022. nov. 15. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Jó hamar lassan 40 év moziban WC-s bácsikent Józsi bácsi 64F
2022. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudlak sokkal biztatni. Nekem ez a robot volt 35 éves koromig. Aztán jött az, amit kb csinálni akartam. Azóta is ugyanolyan gyorsan telik, de legalább ezt már élvezem.


17 éves koromban cammogott az idő, igaz nekem nem kellett dolgoznom.

2022. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy idősödöm egyre gyorsabban telik... És valóban igazad van, hogy az egész élet egy munkás élet és csak szívás.
2022. nov. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most 42 vagyok, 17 éves korom óta dolgozom és minden percét imádtam. Mindig olyan munkát csináltam, amit élveztem és ha olyan munkát kellett csinálnom, amit nem élveztem, akkor is igyekeztem megkeresni, hogy mit tudok benne élvezni. Mindig megtaláltam. Ahogy a munkatársakkal, kollégákkal és főnökökkel is mindig jól kijöttem. Minden helyzetben igyekeztem a lehető legjobbat megtalálni. Ha nagyon nem ment, akkor elkezdtem más irányba nézelődni, más dologgal foglalkozni, ami legalább az újdonság varázsa és az új kihívások miatt szórakoztatott egy darabig. Aztán, ha nem érdekelt tovább az a dolog, akkor ismét más irányba kezdtem menni.


25 év alatt kb. 8-10 féle különböző területen dolgoztam más más cégeknél, egyre magasabb szinteken, egyre nagyobb felelősséggel, megbecsüléssel és egyre jobb fizetéssel, egyre nagyobb szabadság mellett.


Minél nagyobb és szerteágazóbb a tudásod, minél komolyabb szakértelmed van, annál könnyebben és jobban megélsz a munkádból. A munka pedig annál érdekesebb kihívásokat jelent és nem a napról-napra küzdelemből áll az életed, hanem inkább játék szerű probléma megoldássá válik a munka.

2022. dec. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ez a jogi palya
2022. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!