Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Holnap van a nyár utolsó...

Holnap van a nyár utolsó napja. Hogy telt az idei nyaratok, miket csináltatok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 30. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Én dolgoztam egész nyáron. Holnap költözök be a koliba.

16/L

2022. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
Unalmas volt nekem kicsit.
2022. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%

Télen és foleg tavasszal bwzsongva vártam a millio szabadságot programot élményt a baratommal amik mind vágyaink álmaink voltak.

Tavasszal már bennem volt "bizsergés", míg ő viszont nem bizsergett hanem nekiallt féltékenykedni veszekedni. Megrökönyödve konstatáltam hogy amig én izgatottan tűkön ülök mert mindjárt itt a nyár, addig ö ellenben forrong a dühtől haragtól alaptalan féltékenységtől.

Már nyár elején odáig fajult hogy képtelen is viltam elviselni azinte rákényszerültem a szakításra.

Az egész nyarunk azzal telt hogy könyörög béküljek ki, és ha hetente 2 hetente ha találkozom vele már összeteszi a 2 kezét.

A nyár végén a képébe is vágtam hogy elb.szta az egész nyaramat az összes álmunkat tervünket nem mentünk el ide sem oda sem amoda sem meg még kb 10 programok(rokonesküvő, haverbogrács, külföldre is hívgak nem tudom már mire, stb)

És füstbe ment minden miatta!!

Azóta is haragszom ezért is.

De elnézve a gyk-t, ugy nez ki sokaknál ez a tavasz/nyár volt a szakítás ideje.

Én teljesen másr vártam ettől a nyártól. Vagy mindent hittem. De szakítást nem.

2022. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
Holnap is nyár lesz még omg.
2022. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Már tavasszal is be voltam songva hogy "juhéj" mindjárt itt a nyár és ugrok fejest a nyárba!erre ..szakítás.

(3)

2022. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A border kolliba költöző lány, a rejtélyes unatkozó, és a gettóhercegnő után én már félek válaszolni...
2022. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
26%

Ne engem pontozzatok már le aki le lett üvöltve meghurcolva alázva leordítva lequrvázva, olyan féltékeny a párja és alaptalanul. 2 nő nincs aki addig tűrte volna mint én!

(3)

2022. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A Mónika show sztárvendége találjon vissza a piros székbe, és ne kiabáljon.
2022. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Ha rám céloztál nem vagyok gettóhercegnő. Értelmiségi körökben is idióták a pasik:(
2022. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A nők viszont kulturáltan képesek megfogalmazni a kapcsolatot illető problémáikat :(
2022. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!