Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában egyre többször...

Mostanában egyre többször nézem vissza a régi messenger (mondjuk 4-5 évvel ezelőtti) beszélgetéseimet és előjön bennem az, hogy milyen “gáz” voltam. Volt már hasonló veletek?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet gondolok vissza a régi időkre, és ahogy nézem vissza a régi messenger beszélgetéseimet rájövök, hogy mennyire “gáz” voltam régen. Aztán előjön bennem egy mély szégyen, hogy hogyan lehettem ilyen. Azóta nyilván megváltoztam, de az ember nem tudja “kitörölni” úgymond a múltját... Hogyan lehetne ezzel a problémával megküzdeni?

#Messenger #szégyen #Régi üzenetek
2022. nov. 16. 14:11
 1/9 Psycho ***** válasza:
100%

- Volt már hasonló veletek?

- Igen

(mondta bárki, aki visszanézte a régi MyVip-es képeit) :D


Te mennyit foglalkozol azzal, hogy MÁSOK régen hogyan reagáltak (vs ma)? Ha jól sejtem kb semennyire. Na, pont ennyire foglalkozának mások is azzal, hogy te hogyan reagáltál régen. Senkit nem érdekel, senki nem emlékszik - és jól is van ez így. Magyarán a probléma nem is létezik igazán.

2022. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szerintem ilyen mindenkivel van.

"Hogyan lehetne ezzel a problémával megküzdeni?"

Gondolj bele, hogy mások ugyanígy éreznek. Mindenkinek megvannak a maga kínos emlékei. Ne gondold, hogy mindenki emlékszik rá, és folyton rajtad gúnyolódnak, mert nem így van.

2022. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Hajaj. Ha visszacsinálhatnám, egyszer se küldtem volna üzenetet lányoknak.
2022. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, jól esik, hogy így látjátok. Tudjátok ez olyan téma, amiről úgymond szintén csak “gáz” beszélni másokkal. Viszont pl. egy régi ismerősödre épp szükséged lenne és látod, hogy miket beszéltetek akkor már úgy szégyelsz ráírni. Vagyis nem tudom veletek volt-e ilyen, de velem egyre többször van az, hogy inkább nem is írok, csak ne kelljen úgymond “felbolygatni” a beszélgetést.:))
2022. nov. 16. 14:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jellemfejlődés jele, örülj neki.
2022. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem is azt érzem gáznak, amiket írtam, hanem hogy mennyi felesleges beszélgetés, elpocsékolt idő volt az életemből. Olyan emberekkel beszélgettem hónapokig, évekig akikről most azt se tudom, élnek-e meg mi van velük.
2022. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-osnak: én ugyanebben a cipőben járok, csak annyi különbséggel, hogy nekem mindkettő gáz...
2022. nov. 16. 22:50
 8/9 A kérdező kommentje:
3-asnak: ezt kifejtenéd bővebben? Kíváncsi vagyok!
2022. nov. 16. 22:51
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
"mások is ugyanígy éreznek" - nem. Én például baromi jókat tudok röhögni azon, hogy mekkora gyökér voltam. Javaslom az öniróniát, jó stratégia, és ha jól csinálod, mindig lesz min szórakozni, meg amúgy se kell komolyan venni magatokat, mások se vesznek komolyan... :)
2022. nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!