Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt valaki...

Miért csinálja ezt valaki feltünően ?

Figyelt kérdés
Látványosan (mintha direkt !!! ) kerülnéd valaki tekintetét ha rád nézne ,vagy ha vele szembe jössz vagy egymás mellett mentek el ,látványosan el fordulsz,hogy még véletlen se nézz rá (különben pl leprás lennél)(semmi ilyenről nincs szó csak ennyire durván viselkedni egy kollégával akinek egy rossz szava sem volt hozzád !!!) !!! Miért viselkedik így valaki egy olyan személlyel akivel még egy hello se volt ? n29
2022. nov. 18. 06:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Mert vagy tetszel neki, vagy utál zsigerből. Az arcod, amitől undorodik (az agyában berögzült egy hasonló külsejű nő arca, akit utál)
2022. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Hihetetlen hogy felnőtt emberek milyen buta dolgokkal képesek foglalkozni :D

Észre se venném a másik hogy néz vagy hogy nem néz rám, kit érdekel.


Amúgy, hogy ne csak kötekedjek, lehet, hogy annyira nem szimpatikus neki az illető, hogy ezt még így tudatni is akarja vele.

2022. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2 ha buta dolognak tarod, akkor mit keresel itt? MINEK ÍRTÁL ? :DDDD most szembe k..ed magad rendesen mucika :)))
2022. nov. 18. 07:16
 4/23 A kérdező kommentje:
2 nem vagy túl intelligens, megszólod a kérdést,közben kommentelsz...hát erre nem lehet mit mondani ...
2022. nov. 18. 07:17
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

#3

Válaszoltam rendesen a kérdésedre.

2022. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Hú kérdező, nagyon frusztrált vagy. Nyugi.
2022. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
hahaha frusztrált? ide jön kötözködni mert érdemleges választ nehogy normálisan adjon,buta dolog erre még neki áll feljebb... frusztrált igen az ilyen iq betyárok miatt...az ,hogy az intelligencia hányadosa a béka segge alatt van,ez idegsít fel ,de közben osztja az észt mintha lenne :)
2022. nov. 18. 07:20
 8/23 anonim ***** válasza:
89%

Óvoda.

Én örülök neki, amikor valakit nem érdeklek annyira, legalább nem kell foglalkozni az érzékeny, törékeny kis lelkével, ami időzített bombaként robban.

Sok mentális beteg gyerekkori sérelmekkel, rossz neveltetéssel felnőtt korára

2022. nov. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

"erre még neki áll feljebb"


Erre tudsz példát mutatni? Hol állt nekem feljebb? Én végig nyugodt voltam :D

2022. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
Ezért (is) nem kell nekem nő, csak hiszziznek, mindenről be kell nekik számolni, minden bajuk van
2022. nov. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!