Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bekerülök egy közösségbe...

Ha bekerülök egy közösségbe melyik lehet leginkább az oka annak, hogy nem tudnak átlagemberként kezelni soha? Beszélni se akarnak velem

Figyelt kérdés

1. Torz külső (fej)

2. Komoly kommunikációs hiányosságok

3. Személyiségbeli problémák


2022. nov. 18. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk? Nem ismerünk. Bármelyik lehet, sőt, az is lehet, hogy egyik sem.
2022. nov. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik lehet, de inkább a második és a harmadik.
2022. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire torz? Smeagol kategória, vagy jobban hasonlítasz egy ogréra? Engem nem szokott zavarni, és idővel hozzá is lehet szokni. Maximum nem akar minden 2. ember dugni veled. Inkább a 2. és 3. lehet a fő probléma.
2022. nov. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
2,3-as a leggyakoribb ok, úgy gondolom.
2022. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 vagy 3 de minden idióta az 1-re fogja. Azt a legkönnyebb: elhinni, hogy a belsőd szebb, csak azért, mert azt nem látod.
2022. nov. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
A 2. és a 3. pont garantálja, hogy senki ne akarjon hozzád szólni, az 1-es normális belsővel elhanyagolható tényező.
2022. nov. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz te egyáltalán beszélni valakivel?
2022. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3. 3. 3. HÁRMAS.

Ha mindenhol ez volt a problémád, akkor ezt nem lehet arra fogni, hogy senki nem hajlandó idomulni ahhoz, hogy egy picit másképp kell veled bánni, mert nehezebben oldódsz fel (én is ilyen vagyok, engem mindig elfogadtak érdekes módon), azt sem lehet mondani, hogy mindenki más felszínes, és csak a külső alapján ítél. Muszáj lesz belátni, hogy szar személyiséged van, amin dolgoznod kell. Sajnálom.

2022. nov. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!