Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Izlandon, Norvégiában mennyire...

Izlandon, Norvégiában mennyire sok az izmos nő?

Figyelt kérdés
Arányaiban kérdezem. Akik ott élnek, mik a tapasztalatok? Sokan edzenek?

2022. nov. 18. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amennyi máshol.
2022. nov. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sosem jártam ott, de az eurostat-ot felcsapva azt látni, hogy kimondottan magas mindkét országban az egy főre jutó sporttal és/vagy fitnesszel professzionálisan foglalkozó emberek száma*; kb kétszer annyi, mint Magyarországon. Illetve a lakosság is többet sportol a statisztikák szerint és az EU átlagnál alacsonyabb az elhízottak aránya is.


*Norvégia a 2., közvetlenül utána jön Svájc és Izland, egész jól lehagyva az 5. helyezettet. De még Norvégia is eltörpül az első helyezett Svédország mellett.

2022. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pont az, hogy nagyon sokan sportolnak, de tényleg, nyáron képesek hegynek felfelé biciklizni, én már attól is leizzadtam hogy néztem őket, meg az öregek is futnak stb... De ettől még nem izmosak, inkább olyan sportosak az emberek, mint a futók. Konditeremben nem jártam ott, de nem sok izmos emberrel találkoztam, a nők meg amúgy se szoktak sehol izmosak lenni, legalábbis itthon nem nagy divat, hacsak az olyan röhejes ágakat mint a "bikini modell" meg az ilyesmiket nem vesszük annak :D
2023. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!