Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert van itt ennyire sok irigy?

Miert van itt ennyire sok irigy?

Figyelt kérdés

Kiirtam a multkor egy kerdest auto vasarlassal kapcsolatban azt is hogy mi az az igeny amit keresek penzt illetoen es rogton lehurrog a sok irigy csak mert ennyi meg annyi penzed van.

Miert van ez?

De sok kerdesnel lattam mar es nem csak penz temaban

Annyi irigy van hogy az mar faj

Az emberek itt elik ki az eletben valo sikertelenseguket? Masnak is ez a meglatasa?


2022. nov. 18. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben a kérdésben is megmutatkozik az irigység:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1201..


Talán azért van ennyi, mert a legtöbben ahelyett, hogy jobbá tennék a saját életüket, sajnálják a másiktól azt, amije van, csak azért, mert neki nincs. Sajnos a legtöbb magyar ilyen. Tudod, dögöljön meg a szomszéd tehene is.

Ez egy nagyon negatív tulajdonság, amit az egó szül.

2022. nov. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát a többség ilyen

Főleg itt

Már csak a boltban is ezt tapasztalom, ha előttem valaki vesz pár db felvágottat egy pár zsömlét én pedig a multkor vettem rákot polipot ilyen különlegesebbet meg még egy pár drágább dolgot kb az előttem álló meg tudott volna ölni a szemével


Nem is értem

Alapból mi köze hogy ki mit vesz?

2022. nov. 18. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:
mert akik egész nap itt lebzselnek (és akiktől a válaszok nagy része származik), azok többnyire nem a boldog és harmonikus életű emberek
2022. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!