Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltsz a Sára névről?

Mit gondoltsz a Sára névről?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik, függetlenül attól, hogy a név fele a "sár" szó de mikor magát a nevet hallom sose asszociálok a sárra valahogy. Csak azért írom ezt mert itt néha ezt mondogatják ha e névről ered kérdés és emiatt már nem szép a név, de számomra nagyon szép és tetszenek az ilyen rövid nevek. Más hogy van ezzel? Még tetszik a beceneve, hogy Saci, Sári...Kérlek írd le, hogy miért tetszik vagy nem tetszik. :)

2022. nov. 20. 06:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Öregasszonyos sztem.
2022. nov. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

néztem, hogy a betűkből mik jönnének ki még, és ott az ársa, amiről egyből az ársapka jut az eszembe, ami az infláció egyik fokozója.


Amúgy nekem sose tetszett ez a név.

De nyilván az se mindegy, hogy milyen vezetéknévhez adják, pl. a Baszá Sára kicsit durva lenne.

2022. nov. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó ez a Baszá Sára ezen nagyot röhögtem XD

Ez jó(:

2022. nov. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekem közömbös.
2022. nov. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Öregasszonyos szerintem is.
2022. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon öregasszonyos, a Saci pedig kicsit debil ks. :/
2022. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%

Lehet, ezért öregasszonyos?

[link]


Krisztus előtt 1500-2000 között született, Ábrahám felesége.

2022. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
Nkm egyszerű tulságosn
2022. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem mindig tetszett és a jelentésére asszociálok belőle, ami a hercegnő és az sem tudta elvenni tőle a kedvem, hogy ismerek egy igazán utálatosat belőle. A héber eredetű nevek a kedvenceim. A lányom csak azért nem Sára, mert a férjem megvétózta. Amúgy a Sári becenév szerintem nagyon szuper és az angol változata is nagyon tetszik - Sarah, ha valaha használnia kellene. Régi szép, de ma is divatos örök klasszikus név. Kicsit sem öregasszonyos. Én mondjuk csak fiatal meg kislány Sárákat ismerek (meg egy kutyust aki Saci) Persze ízlések és pofonok, de nem értem a sok előttem szólót, hogy mi ennyire negatív nekik ebben a szép névben.
2022. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem borzalmas, az egyik legrosszabb, ami adható!
2022. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!