Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden hétvégén kikészülök a...

Minden hétvégén kikészülök a városban emiatt, miért van ez? Ha valaki elmagyarázná nagyon jól jönne

Figyelt kérdés
Minden hétvégén bejárkálok a közeli városba, délelőtt, kora délután, abból a célból hogy kicsit emberek között legyek mégha magányosan is, és alapvetően fiatalok, fiatal fiúk között szeretnék lenni. Biztos furcsa, de ez van. És az a baj, hogy általában pont ők nincsenek sehol. Mászkálok az utcán, van mindenféle ember, őket kivéve. És ezen én minden hétvégén úgy kikészülök, hogy az életkedvem is elmegy. Nőkből és gyerekekből van sok, de én nem azok között akarok lenni. És még az okát se értem, fiatal fiúkból miért van ilyen kevés, mit csinálnak olyankor? Jól jönne nagyon ha valaki ezt elmagyarázná. Mit kéne tenni hogy közöttük lehessek, hol vannak sokan délelőtt, kora délután hétvégén?
2022. nov. 20. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korosztályra gondolsz? Ha tinikre azok péntek este mennek inkább minden fele..
2022. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16-25 év közöttiek nagyjából
2022. nov. 20. 15:03
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

"Mászkálok az utcán, van mindenféle ember, őket kivéve."


Nem tűnt fel hogy egyre hidegebb van?

Hahó, lassan jön a tél! Mindenki behúzódik oda ahol meleg van. Mit vársz, majd az utcán fagyoskodva várnak téged a fiúk, vagy mi???

2022. nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenki más ott van csak ők nem. És ez nyáron is sokszor így volt
2022. nov. 20. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan már nem járkálok sehova, mi régen délelőtt otthon voltunk, és ilyen három, négy óra fele szoktunk találkozni. Szombaton meg ha buli volt akkor este.
2022. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a korosztályom ritkán megy ki csak úgy valahova álldogálni. Ha megyünk valahova, az általában konkrét hely. Egyedül ivás, beszélgetés közben szoktunk csak úgy kint ülni, de azt meg nem napközben csináljuk, hanem este. Az anyukák gyakran kimennek sétálni a gyerekkel, az idősek is, na meg a melósok a boltok előtt.

22/F

2022. nov. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy ki mondta, hogy álldogálni? Nem mondta a kérdező, hogy álldogáló fiatalokat keres. A utcán általában inkább sétálnak, gondolom sétáló fiatalokat sem látott. Gondolom valami beltéri helyre is bemegy, plázába, stb.


Ott már jó idő van, de ott sincsenek.


Nem tudom hol vannak.

2022. nov. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi ha a fiú barátaimmal/ismerőseimmel mondjuk pont sétálunk az utcán, az ilyen este, éjszaka felé szokott lenni, amikor már nincs nyitva semmi, ahova beülhetnénk. Általában amúgy konkrét helyre megyünk. Mondjuk nálunk pont a suli előtt van egy nagy park, ahol általában fiatalok vannak.

Öcsémék meg mostanában kocsikázni szoktak.

2022. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj más időpontban, hátha többen lesznek!
2022. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!