Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beteges hogy már elegem van...

Beteges hogy már elegem van abból hogy ahogy előveszem az utcán a telefont az emberek folyton bele nézegetnek?

Figyelt kérdés
Akik elmennek mellettem
2022. nov. 22. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem, engem is irritál, hogy idegenek néznek bele, hátha tudnak valamin csámcsogni
2022. nov. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez valaki merő bunkóság. Engem is zavar. Direkt ne nézem, hogy ki, mit nyomkod, de a legtöbb ember bunkó és les mintha közetelező lenne tudniuk, hogy mit csinál a számukra idegen a telóban. Röhej, hogy ennyire kíváncsiak.
2022. nov. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami akart lenni. Javítottam
2022. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
De ha te a telefont nézed, honnan látod, hogy mások is azt nézik???
2022. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, te hol élsz, de én még ilyet nem láttam, hogy elmegy mellettem valaki, azt belemászik hirtelen a telómba. Amúgy meg az utcán igazán eltehetnéd néha, mert balesetveszélyes is lehet, hogy állandóan azt a nyamvadt kijelzőt bámulod, a piros lámpát meg nem veszed észre. Láttam már így gyalogost begyalogolni a tilosba, majdnem gázolás lett a vége, de olyat viszont konkrétan láttam, hogy csávó kipattant a kocsiból, és a mobilzombi után ment, majd teljes erőből hátba rúgta. Mondjuk meg is érdemelte a hülyegyerek. Na ezek után mondja nekem valaki, hogy a mobilfüggőség nem káros.
2022. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tapasztaltam még ilyet. Lehet venni olyan fóliát, ami oldal irányban polarizálja a fényt, így csak szemből lehet olvasni a kijelzőt.
2022. nov. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5os, honnan tudod hogy 24 órában, folyton, mindenhol nyomkodja a telefont. Ezt te se tudod, és gondolom te is elő szoktad venni megnézel egy üzenetet, vagy tök mindeg. Szóval nem kell belekötni mindenb.
2022. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

6: eleve "oldalról" nem is lehet látni a képernyőt, úgy, hogy olvasgatni lehessen...


Szerintem valami paranoia-féleség lehet ez a kérdezőnél...

2022. nov. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
ne vedd elő az utcán a telefont és nem fognak belenézni, ilyen egyszerű
2022. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van, akinél paranoia. Például buszon, metrón én állok, az illető meg, aki a telefonját nyomkodja, ül. Ilyenkor sokszor felnéznek a telefonjukból, de honnét veszik, hogy azt nézem, mit csinál ő a kütyüjével? De ha nincs nála telefon, és te szemben vagy a másikkal, akkor az is baj, ha csak egy pillantást vetsz az illetőre, nem pedig hosszan őt bámulod?
2022. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!