Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy úgy vettem...

Létezik, hogy úgy vettem magamra a részben cipzáros pulcsimat, hogy közben aludtam?

Figyelt kérdés

Van egy pulcsim, ami nagyjából melltől cipzáros. Nincs üzemeltetve a konvektorom jelenleg, tehát éjjelre ismét felvettem. Azonban ezúttal zavaró volt, szóval levettem és minden felső póló vagy más nélkül aludtam. A pulcsit a fejem melletti sarokba dugtam a párnám és az oldaltámla közé, aztán betakaróztam és aludtam reggelig. Aztán reggel, amikor leszedtem magamról a kutyát, és kimásztam az ágyból, kifelé veszem észre, hogy mindamellett, hogy rajtam van a pulcsim, fordítva van rajtam, a cipzáros rész volt hátul. Pedig nem ébredtem fel. Ha meg is tettem volna, nem lehetséges, hogy úgy teszem, hogy abból egy pillanat sem marad meg, ugyanis a gombócból ki kellett volna szednem a pulcsit, aztán jó helyen belebújni, nem fordítva.


Létezik, hogy tényleg alvás közben felültem, és vakon belebújtam? Ilyen még nem történt.


2022. nov. 23. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Simán. Beteg vagyok, valamelyik hajnalban állítólag úgy köhögtem, hogy majd megfulladtam, de ebből semmire nem emlékszem.
2022. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer félálomban/alvás közben eltettem egy cserepes virágomat a fejem feletti polcról az ablakba. Máig nem tudom miért.

Megesnek ilyen dolgok, gondolom.

2022. nov. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetséges.
2022. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Felkeltél, mert fáztál, felvetted és gyorsan visszaaludtál. Lehet.
2022. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
Én is azt gondolom, hogy kótyagos, félálom-szerű állapotban felkeltél, magadra húztad, de reggelre elfelejtetted. Velem is megesett, hogy mikor felkeltem, az éjjeliszekrényre tett vekker és egy ásványvizes flakon lenn volt a földön. Nyilván álmomban levertem, de nem ébredtem fel a zajra (pedig az órából még az elem is kiesett).
2022. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Létezik,alvajárók csinálnak durvábbakat is.Rokonom az apjától tudta meg,hogy éjszaka felkelt,odament a fotelhoz és egy természetes mozdulattal belevizelt...
2022. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!