Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz, ha nem merem levenni a...

Gáz, ha nem merem levenni a pulcsimat?

Figyelt kérdés

17/F

Télen csakis kizárólag pulcsiban (vagy kabátban) vagyok (suliban, tesiórán, buszon, mindenhol).


Tavasszal-nyáron-ősszel viszont annyit teszek, hogy feltűröm a pulcsim ujját kb könyékig. Igazából már ez is necces, mert régebben vagdostam magam alkaron és ez még mindig meglátszik.

Pólóban soha nem vagyok nyáron sem, egyszerűen azért mert vékony vagyok és nem szeretem mutogatni.

Rövidnadrággal is ez a helyzet, bár halásznadrág az még oké, szóval az nem gond.


Szerintetek mennyire néznek idiótának?


2017. máj. 28. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg sokkal jobban megbámulnak azért, hogy meleg időben pulcsiban vagy, mint azért, hogy vékony vagy. Szerintem hülyeséget csinálsz.
2017. máj. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Majd abbahagyod ha egyszer elajulsz ebben a dogmelegben

Tudom mirol beszelek, velem is ez volt

Azota panikbeteg vagyok

Hulyeseget csinalsz

2017. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Elsővel egyetértek. Sokkal feltűnőbb, hogy vastag hacukában mászkálsz a kánikulában, mint az hogy vékony vagy.


Egyébként pulcsi helyett van más alternatíva, viselj mondjuk ingeket, nadrágokból pedig kellemes szellős lenvászon anyagúakat.

2017. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem válaszolok, mer lepontoznak.

Upsz, válaszoltam... :(

Na mindegy, akkor annyi, hogy neked minden jogod megvan arra, hogy akár félmeztelenre is levetkőzz a publikum előtt, ugyanakkor SENKINEK NINCS JOGA ahhoz, hogy benned ez miatt szégyenérzetet keltsen. Hogy ki mit gondol, az az ő h*lye fejében kavargó maszlag, és az ő dolga, húzza fel magát, vagy álljon fejre, attól Te még olyan maradsz, amilyen, és kész.

2017. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
"Szerintetek mennyire néznek idiótának?" Hát, szerintem nyáron, pulcsiban, sokkal inkább, mint rövidnadrágban, pólóban. Bármennyire is vékony alkatú vagy.
2017. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vedd le.
2017. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csak annyira nézhetnek hülyének mint engem. Én is ugyanilyen helyzetben vagyok. Tavaly nyáron is beszoltak emiatt de már próbálok nem tudomast venni róluk. Ja és igen, én például a pulcsik mellet szoktam bő bandás pólókat hordani egy flanel inggel. Nekem bevált, nagyon szeretem. És nem is olyan meleg mint némelyik pulcsi. Szerintem ez nem nevezhető idiótának ha mégis hát én is idiótán nézek ki.
2017. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!